ZIŅAS

Rīgā uzstāsies poļu ortodoksālā metāla apvienība Batushka

Melnā Piektdiena 03.10.2018. 09:05
19.oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" viesosies neparastā poļu metālista apvienība "Batushka".

Batushka dibināta 2015.gadā un grupas pirmais ieraksts "Yekteníya VII" nebija pamanīts, Savukārt albums "Litourgiya" kļuva par sensāciju un ir izpelnījies pašas atzinīgākās atsauksmes no metāla pasaules nozīmīgākajiem medijiem, tostarp "Metal Observer". 

Kolektīva "Batushka" nosaukums ir tieša atsauce uz pareizticīgo baznīcu, kā arī apvienības dziesmu tekstos rodamas tiešas atsauces uz liturģiskajiem dziedājumiem, tomēr par kristīgā metāla pārstāvjiem uzskatīt viņus būtu neapdomīgi – tieši otrādi, pareizticīgo draudi bijuši par iemeslu, kāpēc nācies atcelt koncertus gan Krievijā, gan Baltkrievijā. Par grupas dalībniekiem zināms maz, publiski gan tiek minēts, ka tie visi esot labi zināmu metāla grupu mūziķi, kā arī "Batushka" menedžē poļu slavenākās black metal grupas "Behemoth" pārstāvis. 

Koncerta sākums plkst.20:00, klubs atvērts no plkst.19:00.
Biļetes pieejamas mājaslapā www.ticketshop.lv

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.