ZIŅAS

Rīgā uzstāsies death metal smagsvari Incantation

Nabaklab 29.03.2016. 15:10
26. aprīlī Rīgas klubā "Nabaklab" viesosies death metal žanra pārstāvji Incantation no ASV.

Grupa šogad svin savu 25 gadu jubileju. Pa visu šo laiku grupas bagāžā ir 10 studijas albumi un tik pat daudz mini albumi, koncertu ieraksti utt. Par godu apaļajai jubilejai grupa piedalās koncertu turnēja pa Eiropu.

Incantation - grupa no amerikāņu death metal augstākās līgas, kas parādījās 1989.gadā, brīdī, kad šis mūzikas stils sāka kļūt populārs. Stafeti no Floridas pārņēma Ņujorka, kad arī šeit sāka rasties daudz jaunu grupu. Kā viens no jauniesācējiem bija arī Incantation no Pensilvānijas ar Džonu Makinti (John McEntee) galvgalī. Incantation kopā ar tādiem grandiem kā Immolation un Suffocation ir ietekmīgākie Ņujorkas death metal skatuves pārstāvji.Savas karjeras laikā grupai ir izdevies apmeklēt ar koncertiem gandrīz visus pasaules kontinentus. Grupa nes sev līdzi neticami spēcīgu augstākās kvalitātes šovu, jo, kā uzskata muzikanti, grupas fani to ir pelnījuši un nedrīkst būt vīlušies.

Koncertu iesildīs grupas Lectern no Itālijas un Skinned no ASV.

Koncerta sākums: 19:00
Pasākums notiks līdz: 23:00
Biļetes pieejamas interneta vietnē Ticketshop. Tuvojoties koncertam, biļešu cena kļūs dārgāka.Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.