ZIŅAS

Rīgā tiks atklāta jauna brīvdabas koncertu vieta

Laba Daba/Autentika 09.06.2016. 11:02
Sadarbojoties starptautiskajam mūzikas festivālam "Laba Daba" un kultūras telpai Autentika, 15.jūnijā tiks atklāta jauna vasaras brīvdabas skatuve Rīgā.

Trešdien, 15.jūnijā plkst. 19.00 kā pirmie uz jaunatklātās skatuves kultūras telpā Autentika Bruņinieku ielā 2 uzstāsies mūziķi Roberts Gobziņš un Resnie Putni. Pasākumā Gobziņš spēlēs arī kā Dj pēc koncerta, būs gardi dzērieni un ēdieni, biļetes ar atlaidi uz festivālu LABA DABA. Ieeja pasākumā bez maksas.

Iestājoties vasaras sezonai, kultūras telpa Autentika uzsāks darbus pie brīvdabas terases būvniecības, lai jau šovasar piedāvātu saviem apmeklētājiem iespēju baudīt pasākumus ne tikai iekštelpās, bet arī svaigā gaisā. Kamēr noritēs darbi pie terases būvniecības, sadarbībā ar mūzikas festivālu Laba Daba tiek atklāta vasaras skatuve Autentika pagalmā. Koncerti uz vasaras skatuves norisināsies katru nedēļu.

Ik trešdienu uzstāsies dažādas vietējās un ārvalstu mūzikas apvienības, lielā daļā koncertu ietverot arī starptautiskā mūzikas festivāla LABA DABA dzirdētos un gaidāmos mūziķus. Pirmais koncerts notiks 15.jūnijā ar Roberta Gobziņa un Resno Putnu uzstāšanos, kas festivālā viesojušies jau vairākkārt. Pašu Gobziņu noteikti var dēvēt par vairāku mūzikas žanru Latvijā aizsācēju. Viņš bija viens no pirmajiem, kas Latvijā aizsāka repu un Dj elektroniskā stila mūziku. Šobrīd Roberts Gobziņš nodarbojas ar Dj-ošanu, piedalās citos latviešu un Baltijas valstu mākslinieku projektos, kā arī uzstājas grupas Roberts Gobziņš un Resnie Putni sastāvā.

Resnie Putni ir atraktīvs kolektīvs R.Gobziņa vadībā ar savdabīgu pieeju mūsdienu pasaulei. Kolektīvs orientēts uz populāru dziesmu izpildi ska ritmos. Līdztekus jaunajām un jau popularitāti iemantojušām dziesmām (Resnie putni, Eh, jubilār, Tītari u.c.) koncertā skanēs arī tādas publikā iemīļotas dziesmas kā Vilkam govs nokoda kāju, Man saujā benzīns u.c. Jāpiemin, ka tas nebūs koncerts klasiskā izpratnē - ikviens tiks iesaistīts dejot un dzīvot līdzi.

15.jūnija koncertā būs iespēja iegādāties arī starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba, kas norisināsies no 5.-7.augustam ''Ratniekos'', biļetes par īpašu cenu.

Kultūras telpa Autentika durvis vēra 2016.gadā, un ir ieguvusi negaidīti lielu apmeklētāju pulku. Šobrīd Autentika atvērta uz konkrētiem pasākumiem, par kuriem informācija atrodama Facebook kontā, bet, līdz ar terases atklāšanu jau vēlāk šajā vasarā, tā strādās katru dienu. Informācija par terases atklāšanas svētkiem sekos. Kopš atvēršanās Autentikā aizvadīti gan vietējo, gan ārvalstu mūziķu koncerti, elektroniskās mūzikas pasākumi, izstādes un tirdziņi. Vairāk informācijas par pirmo koncertu šeit

Lasi vēl

Komentāri

Liku cerības ka būs kas līdzīgs Mežaparka Zaļajai skatuvei. Te laikam pat līdz Egles variantam nepavilks.
Runcis Pļuris 10.06.2016. 00:17
Aikuc, visiem ir pie vienas vietas tavas cerības...
Protams, bet pat Mercure Hotel un Origo ir uzbliezuši tiešām brīvdabas skatuves nevis parodijas.
Salīdzināji.. lielos biznesus ar džeku entuziasmu un hobiju.
būtu redzējis, kā brīvdabas skatuvē vēl pirms gada izskatījās!! Autentika malači, paši savām rokām un bez investoriem nelaiž postā vēsturisku vietu

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.