ZIŅAS

Šovakar Rīgā koncertēs Drom no Čehijas

ULVE agency 23.04.2014. 13:50
23. aprīlī mūzikas klubā "Nabaklab" koncertēs Čehijas tumsnējā posthārdkora ģitārmūzikas grupa "Drom" un pašmāju "Līdz Pēdējam".

Apvienība Drom tika izveidota 2010. gadā Čehijas pilsētā Liberecā. Tās dalībnieki pievērsušies posthārdkora un postmetāla plašumiem, savā daiļradē iekļaujot dažādu citu žanru atsauces. Četrotnes nosaukums atvasināts no režisora Stenlija Kubrika (Stanley Kubrick) filmas Mirdzums (The Shining). Iespaidojoties un dalot skatuvi ar tādām grupām kā Sleep, Amenra, A Storm of Light, Strike Anywhere un Circle Takes the Square, savu slavas stundu viņi piedzīvoja, piedaloties un gūstot pieredzi festivālos Asymmetry un Fluff Fest.

Kopš 2012. gadā iznākušā albuma Hectop grupa bija ieturējusi klusuma pauzi, uzmanību veltot vietējā mēroga koncertiem, taču šogad atgriezusies ar kopdarbu ar Krievijas mūziķiem Moro Moro Land un paziņojumu par Eiropas koncertbraucienu, kura ietvaros pirmo reizi viesosies arī Latvijā.

Drom koncertu Rīgā ievadīs melodiskā posthārdkora grupa Līdz Pēdējam. Viena no pēdējo gadu spilgtākajām pašmāju smagā pankroka apvienībām, kura nupat publiskojusi savu pirmo studijas albumu Acīm apslēpts.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 5 eiro.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.