ZIŅAS

Rīgā koncertēs Ungārijas posthārdkora grupa Black Hourglass

ULVE Agency 22.10.2014. 10:08
22. oktobrī mūzikas klubā Nabaklab koncertēs Ungārijas posthārdkora grupa Black Hourglass.

Black Hourglass ir ungāru posthārdkora apvienība no Pēčas. Tā dibināta 2011. gadā. Mūziķi izpilda dažādu žanru apvienojumu, sākot ar smago metālu un skrīmo, beidzot ar melodisko hārdkoru un postroku. Viņu līdzšinējie darbi apkopoti divos albumos un kopdarbā – jaunākais no tiem, Szétfoszló Ég Szélre Vár, izdots pērn. Līdzīgi kā citos grupas ierakstos, tajā dominējoša ir ungāru valoda.

Ieguvuši atpazīstamību dzimtajā Ungārijā, viņi ir spēlējuši Vācijā, Čehijā, Slovākijā un citviet Eiropā, tai skaitā ar grupām Celeste, Aussitot Mort, Xerxes, Sport, The Tidal Sleep, Auxes un Esazlesa.

Vairāk par grupu: http://www.facebook.com/blackhourglass

Black Hourglass koncertu Rīga ievadīs Latvijas postroka apvienība The Great Attractor, bet par muzikālo noformējumu vakarā gaitā rūpēsies alternative.lv pārstāvis DJ Grautinsh.

Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 5 eiro.

Piesakies pasākumam: https://www.facebook.com/events/684792738269867

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.