ZIŅAS

Rīgā koncertēs Trap Them

Circle Pit Shows 27.06.2017. 10:00
28.jūnijā Rīgā, klubā "ONE ONE", koncertu sniegs amerikāņu hardcore/crust/grind grupa "Trap Them" un pašmāju trio "TESA".

Trap Them tika izveidota 2002. gadā Bostonā, Masačūsetā un sākotnējā sastāvā bija vokālists/tekstu autors Ryan McKenney un ģitārists Braien Izzi. Abi mūziķi ir ietekmējušies no tādām grupām kā Entombed, Black Flag, Nasum, Swans, Neurosis, Darkthrone un Tragedy. Pašreizējais sastāvs ir papildinājies ar basģitāristu Galen Baudhuin un bundzinieku Bred Fickeisen.
Trap Them ir neapturams spēks, kas sajaucas kopā ar metālu, d-beat punk un hardcore skanējumu. Liriski un muzikāli Trap Them mūzika ir drūma, dusmīga, pilna izmisuma un ļoti tumšiem tekstiem. Katra albuma relīze kopš 2006. gada ir ierakstīta ar Converge ģitāristu Kurt Ballou God City Studios. Grupa ir devusies neskaitāmās tūrēs ar tādām labi atpazīstamām grupām kā Napalm Death, Victims, Rotten Sound, Extreme Noise Terror, Full Of Hell, Disfear, Black Breath un ir piedalījušies tādos festivālos kā Maryland Deathfest, Temples Fest, Copenhell, Inferno Fest, Deathwish fest un Roadburn. Jaunākais albums "Crown Feral" tika izlaists gada 23. septembrī, 2016. gadā.

Grupa TESA savu darbību sāka 2005. gada beigās. Šī ir grupa, kas mēģina nevis klasificēt savu stilu spēlējot kādā konkrētā veidā, bet dodot klausītājam brīvi izvēlēties interpretāciju, sajaucot dažādus stilus un sub-žanrus. Kopš 2006.gada grupa ir izdevusi piecus albumus, devusies vairākās Eiropas tūrēs, tajā skaitā 2016.gadā TESA tikai uzaicināta Eiropas tūrē ar grupu Neurosis.
Koncertu rīko koncertaģentūra CIRCLE PIT SHOWS.

Sīkāķa informācija pasākuma lapā.

Lasi vēl

Komentāri

a kurā vietā notiek koncis? :D
"Koncerta norises vieta tiks precizēta tuvākajā laikā."

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.