ZIŅAS

Rīgā koncertēs Tonight Alive (Koncerts atcelts)

Melnā Piektdiena 16.02.2018. 10:34
25.martā klubā "Melnā Piektdiena" viesosies modernā pop-punk grupa no Austrālijas - "Tonight Alive".

Desmit gadu pastāvēšanas laikā kolektīvs Tonight Alive jau uzstājās ar tādām grupām kā 3OH!3, Lostprophets, The Blackout, The Wonder Years, Sienna Skies un The Getaway Plan.

Leģendārā amerikāņu radiostācija KROQ nosauca Tonight Alive par labāko austrālijas mūzikas kolektīvu. Bet vislābāk grupa zināma pēc dziesmas "The Edge" kurā tika iekļauta «Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks 2» (The Amazing Spider-Man 2). 

Šobrīd sastāvā ir pieci dalībnieki: Džena Makdugala, Džeiks Hardijs, Whakaio, Kems Edlers un Mets Bests.

Jau iznākuši četri studijas albumi un divi EP. 2018.gadā 12. janvārī nāca pasaulē ceturtais albums - Underworld. CD iekļauti 13 dziesmas, 3 no kuram bija iznākuši kā singli. Pirmās daļas pamatā ir dinamiska pop-punk mūzika ar sieviešu vokālu. Otrā albuma daļā tiek jaukti klavieru maigās partijas (līdzīgi kā mūziķes Avrilas Laviņas skaņdarbiem) ar smagiem ģitāru rifiem.

Latvijā Tonight Alive viesosies pirmo reizi. Koncerta sākums plkst. 20:00, biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, pirmo biļešu cena būs īpaši izdevīga, savukārt koncerta dienā to cena paaugstināsies.

Lasi vēl

Komentāri

Koncerts atcelts!
kā tā?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.