ZIŅAS

Rīgā koncertēs Repetitor no Serbijas

Repetitor 09.08.2017. 08:53
Ceturtdien, 10. augustā, Vecrīgas bāru “Shot Cafe” un “Cartel” āra skatuvē koncertu sniegs serbu garāžroka/postpanka trio “Repetitor”.

Ar trīs studijas albumiem un vairākām Eiropas koncertturnejām, Repetitor ir izveidojuši neatkārtojamu muzikālo rokrakstu, kas apvieno jaudīgu rokenrolu, postpanku un visu, kas rodams starp šiem rokmūzikas žanriem. Klausītāju sagaida pērkondārdoša skaņas siena, kuru rada ģitārists Boriss, basģitāriste Ana-Marija un bundziniece Milēna. Visi trīs grupas dalībnieki ir arī vokālisti, un viņu dzīvo priekšnesumu var raksturot kā “viens par visiem, visi par vienu”.Kopš pirmā albuma “Sve što vidim je prvi put” (2008) izdošanas “Repetitor” salīdzināti ar “The Stooges”, “Nirvana”, “Sonic Youth”, “Swans” un uzstājušies daudzos Eiropas klubos un festivālos, kā arī Ķīnā un Krievijā, visur sajūsminot klausītājus un mūzikas kritiķus. Grupas nākamos albumus “Dobrodošli na okean” (2012) un “Gde ćeš” (2016) izdeva Slovēnijas apgāds “Moonlee Records”.

“Repetitor” koncerts notiks 10. augustā “Cartel Bar” un “Shot Cafe” āra skatuvē Vecrīgā, Torņa ielā 4. Koncerta īpašie viesi būs Latvijas grupa “Art of Keeping Secrets” (AOKS), kas uzstāšanos sāks plkst. 20:30, bet “Repetitor” kāps uz skatuves 21:40. Ieeja bez maksas.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.