ZIŅAS

ATCELTS! Rīgā koncertēs neofolka projekts Of the Wand & the Moon

10.03.2020. 11:38
Trešdien, 25. martā, ar koncertu Latvijā pirmo reizi viesosies neofolk projekts "Of the Wand & the Moon" no Dānijas.

Of the Wand & the Moon ir vieni no šībrīža lielajiem vārdiem mūsdienu neofolk mūzikas skatuvē. Projektu aizsāka dāņu mūziķis Kims Larsens pēc doom metal grupas "Saturnus" pamešanas 1999. gadā. "Of the Wand & the Moon"  iedvesuši jaunu elpu žanrā, kura pamatlicēji ir tādas grupas kā "Death in June" , "Sol Invictus", "Current 93".

Pasaulē plašāk zināmais albums, ko dēvē par neofolka žanra meistardarbu, ir albums "The Lone Descent" (2011) . "Of the Wand & the Moon" skanējuma pamatā ir folk mūzika, kurā apdzied mīlestību, zaudējumu, seno ģermāņu pagānismu.

Precīzāks būtu raksturojumus - melanholiska akustiskā mūzika. Mūzikas apskatnieki gan biežāk izmanto terminus experimental, dark ambient, martial, neofolk. Koncertu ievadīs elektroniskās mūzikas projekts „Offermose” no Dānijas

Koncerta sākums 20:00, biļešu skaits ierobežots, iepriekšpārdošanā ticketshop.lv.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Edvīns Straume 23.03.2020. 09:35
Ir nu gan Alternative lv līmenis - Latvijā un visur citur plosās Covid 19, viss tiek slēgts un atcelts bet izrādās Alternative lv. slejās visi koncerti vēl notiek pilnā jaudā. Te pat nav neviena kas izņemtu ārā bezjēdzīgu informāciju lai nemaldinātu cilvēkus un no malas neizskatītos smieklīgi.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.