ZIŅAS

Rīgā koncertēs metāla apvienība Shokran no Krievijas

Circle Pit Shows 04.10.2019. 07:15
6. oktobrī Rīgas klubā „Melnā piektdiena” savas Eiropas koncerttūres ietvaros ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs viesosies smagās mūzikas apvienība „Shokran” no Krievijas.

„Shokran” 2012. gadā sākās kā grupas līdera Dmitrija Demjaņenko soloprojekts, taču, pēc debijas EP „Sixth Sense” izdošanas, 2014. projekts pārtapa par pilnvērtīgu grupu un jaunajā, paplašinātajā sastāvā izdeva savu pirmo albumu „Supreme Truth”, pēc kura grupa devās koncerttūrē pa dzimto Krieviju. Nākamais „Shokran” albums tika ierakstīts jau 2015. gadā, taču tā izdošana tika atlikta, izvērtējot vairāku ierakstu izdevniecību, tajā skaitā „Sumerian Records”, piedāvājumus. Galu galā grupa albumu izdeva paši un tā, 2016. gada septembrī dienasgaismu ieraudzīja „Shokran” otrais albums „Exodus” – konceptuāls darbs, kura dziesmas stāsta par desmit Ēģiptes mocībām. Albuma panākumi pacēla grupu jaunā līmenī, „Shokran” dodoties vairākās Eiropas koncerttūrēs, taču paralēli radot materiālu jaunam ierakstam.
Līdz šim jaunākais „Shokran” albums „Ethereal” iznāca šī gada februārī, kam atkal sekoja vairākas Eiropas koncerttūres ar nu jau lielākoties izpārdotiem koncertiem un dalība „UK Tech-Fest” Lielbritānijā.
„Shokran” sastāvs lielākoties palicis nemainīgs, taču grupas bundzinieks paralēli uzstājas arī ar labi zināmo krievu elektroniskās mūzikas projektu „Neuromonakh Feofan”.

„Shokran” mūziku paši dalībnieki dēvē par progressive metal ar stiprām austrumu mūzikas ietekmēm, kuras pārliecinoši raksturo grupas oriģinālo skanējumu.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, koncerta sākums plkst. 19:00, ieeja no 18:00. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un pirmo biļešu cena būs īpaši izdevīga, savukārt, tuvojoties koncerta norises datumam, biļešu cena paaugstināsies.


Ieeja no 18:00, koncerta sākums 19:00
Biļetes: 8 - 10 eiro ticketshop.lv, 15 eiro pie ieejas

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.