ZIŅAS

Rīgā koncertēs melodiskā death metal apvienība Dark Tranquillity

Melnā Piektdiena 16.04.2017. 18:00
28. aprīlī klubā "Melnā Piektdiena" ar jaunā albuma atbalsta tūri viesosies zviedru grupa "Dark Tranquillity”.

Albuma atbalsta tūre sāksies 17.janvārī Mehiko. Trīs mēnešus grupa koncertēs Dienvidamerikā, ASV, Kanādā, Japānā un Austrālijā, tad atgriezīsies Eiropā. Koncerti Baltkrievijā, Ukrainā un Krievijā ieplānoti maija vidū, bet 28.aprīlī grupa uzstāsies Rīgā.

Kolektīvs izveidots 1989.gadā un ir vecākais no Gēteborgas metal skatuves. 1993.gadā Dark Tranquillity laida pasaulē pirmo studijas albumu "Skydancer". Pēc gada grupa noslēdza līgumu ar ierakstu kompāniju Osmose Production. Tieši ar šīs ierakstu kompānijas atbalstu tika ierakstīts albums "The Gallery", kuru dēvē par vislabāko melodic death metal albumu.

Dark Tranquillity diskogrāfijā ir desmit studijas albumi, 20 gadu jubilejai veltīts DVD "Where Death Is Most Alive", vairāk nekā simts koncertu gan Zviedrijā, gan lielākajos pasaules metal festivālos. 

Pēdējais grupas albums "Atoma" nācis klajā pagājušā gada 22.maijā. CD saņēmis daudz pozitīvu vertējumu, bet žurnāls Metal Hammer nosaucis to par “novembra labāko albumu”. Dark Tranquillity joprojām piemīt neierobežota fantāzija un radošs potenciāls. Albumā viegli var atpazīt motīvus no "Fiction" (2007) un "Construct" (2013). Klausoties jauno ierakstu, pārliecinoši var teikt, ka grupa ir aizvien vēl tikpat spējīga, ja pat ne vairāk kā pirms 20 gadiem.

Biļetes iespējams vietnē ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Viņiem steidzami vajadzīgs tekstu redaktors. :D

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.