ZIŅAS

Rīgā koncertēs krievu pagānmetālisti Arkona

Melnā Piektdiena 12.01.2015. 09:45
31. janvārī Rīgā spēlēs Krievijas pazīstamākie pagānmetālisti Arkona.

Šī grupa iedvesmu smeļas no senās, pirmskristīgās seno slāvu laikmeta sabiedrības, kurā valdīja dievs Peruns un kurā bija liela vikingu jeb varjagu karotāju kultūras ietekme. Nosaukums "Arkona" (bieži rakstīts kā "APKOHA") nāk no pēdējās slāvu pagānu pilsētas, kura beidzamā pieņēma kristietību. Tās īstā atrašanās vieta (līdzīgi kā mūsu Beverīnas pilij) tā arī palikusi nezināma līdz pat mūsu dienām, tāpēc tā kļuvusi par simbolu interesei par seno pagānu kultūru mūsdienās.

"Arkona" ir ļoti ražīga grupa, kas izdevusi desmit albumus un kuras priekšgalā ir (pagānmetālam netipiski) vokāliste – sieviete Maša ar iesauku "Scream". Pēdējie ieraksti, ieskaitot jauno albumu "Явь" (2014.) iznākuši vienā no ietekmīgākajām Eiropas smagās mūzikas izdevniecībām – austriešu "Napalm Records". Grupa regulāri tūrē ārpus Krievijas un ir viena no ne pārāk daudzajām krievu ekstrēmā metāla grupām, kas pazīstama arī ārpus savas valsts.

Koncerts notiks 31. janvārī Rīgas klubā "Melnā Piektdiena", sākums no 20:00, klubs atvērts no 19:00, pirmās biļetes no 12 eiro. Par iesildītājiem tiks paziņots, nākot tuvāk koncerta datumam!


Klubs: http://www.melnapiektdiena.lv/events/31012015
Ieeja: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/1391
Albumi: http://shop.napalmrecords.com/arkona

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.