ZIŅAS

Rīgā koncertēs Jozefs van Visems

ULVE Agency 03.11.2015. 10:19
Otrdien, 3. novembrī, klubā Nabaklab koncertu sniegs komponists un lautas spēles meistars Jozefs van Visems (Jozef van Wissem) no Nīderlandes.

Jozefs van Visems ir Ņujorkā dzīvojošs holandiešu avangarda komponists un baroka lautas meistars, pazīstamā amerikāņu kinorežisora Džima Džārmuša (Jim Jarmusch) filmas Only Lovers Left Alive Kannās godalgotās mūzikas līdzautors. Savas radošās darbības gados viņš sniedzis teju tūkstoti koncertu dažādās pasaules vietās, tostarp piedalījies prestižajos festivālos All Tomorrow’s Parties un Primavera Sound, vairākkārt koncertējis arī Latvijā.

Gaidāmo koncertu ievadīs rokmūzikas grupa Moonzund no Rīgas, kurā apvienojušies pieredzējuši Latvijas mūziķi - ģitārists un vokālists Aleksandrs Aleksandrovs, basģitārists Māris Rupainis un bundzinieks Matīss Akuraters. Ar viņu vārdiem saistīti tādi neatkarīgās skatuves ansambļi kā Forshpil, Nepilngadīgā Anna, Lidojošais Paklājs.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Biļetes uz koncertu 3. novembrī nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā - TicketShop.lv. To cena šobrīd – EUR 12. Pārdošanā stingri ierobežots skaits biļešu.

Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency sadarbībā ar klubu Nabaklab.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.