ZIŅAS

Rīgā koncertēs jaunās paaudzes speedmetālisti Evil Invaders

Nabaklab 11.11.2016. 12:46
Trešdien, 16. novembrī, klubā "Nabaklab" spēlēs speed metal grupa "Evil Invaders" no Beļģijas.

Beļģu grupa Evil Invaders radusies 2007. gadā, lai ar vienu promo un ep ierakstu “Evil Invaders” (2013) spētu pierādīt, ka šādai mūzikai arī mūsdienās ir dzirdīgas ausis. Grupas mūziķu vidējais vecums ir 25 gadi. "Evil Invaders" spējuši pievērst sev ne tikai uzmanību, bet arī izdot albumu “Pulses Of Pleasure” (2015, Napalm Records) ietekmīga Austrijas leibla paspārnē, koncertēt lielos festivālos, kā arī doties garākos koncert braucienos. Grupa raisa patīkamas atmiņas par 80to gadu heavy metal, NWOBHM vilni, grupām “Exciter” , “Anvil” , arī ļoti agrīno “Metallica” periodu.

Pašmāju Iesildīītāju lomā pasākumā būs thrash metal grupa no Daugavpils – Saintorment, kuru debijas albumu “Well Of Sound” atzinīgi novērtējuši gan pašmāju, gan ārvalstu mūzikas klausītāji un kritiķi.

Klubs vaļā no: 17:00, koncerta sākums: 20:00

Biļetes iepriekšpārdošanā no 10 Eur.

Lasi vēl

Komentāri

labais, baigais pārsteigums.
jāiet

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.