ZIŅAS

Rīgā koncertēs igauņu filozofs un mūziķis Rūmets Jakapi

ULVE Agency 19.03.2013. 15:26
23. martā bārā Chomsky Rīgā norisināsies improvizācijas mūzikas vakars, tajā piedaloties igauņu filozofam un mūziķim Rūmetam Jakapi un pašmāju grupai Vairāk Kauna Nav.

Rūmets Jakapi ir vokālās improvizācijas mūziķis no Tallinas, kurš savā muzikālajā darbībā apvieno  netradicionālas skaņas un dzīvo elektroniku. Viņš ir plašāk pazīstams kā starptautisku ievērību guvušās Igaunijas avantroka apvienības Kreatiivmootor solists. Līdzās darbībai grupā Jakapi uzstājas kā solo mākslinieks un sadarbojas ar dažādiem mūziķiem, māksliniekiem un dzejniekiem. Turpretī profesionāli viņš ir zinātnieks, kura darbs ir koncentrēts uz agrīno mūsdienu filozofiju.

Vakara programmu ievadīs pašmāju grupa Vairāk Kauna Nav. Kopš 2011. gada tās dalībnieki mājas apstākļos veiktajos ierakstos un koncertos piedāvā elektroniskās mūzikas improvizācijas. Viņi klausās cits citā un spēlē, radot noskaņas, kuras lielākoties nemaz neasociējas ar bezkaunību vai gluži pretēji - ar pārlieku kautrību.

Bārs Chomsky atrodas Lāčplēša ielā 68, Rīgā.

Koncerta sākums plkst. 21.00, ieeja bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.