ZIŅAS

Rīgā koncertēs Igaunijas postroka grupa Daytona White

ULVE Agency 27.03.2015. 12:55
Sestdien, 28. martā klubā Nabaklab koncertēs Igaunijas postroka grupa Daytona White un pašmāju mūziķi Marta Migla un Be Reet.

Daytona White ir 2013. gadā dibināta rokkgrupa, kura, būdama no robežpilsētas Narvas, par savu mājvietu izvēlējusies Igaunijas galvaspilsētu Tallinu. Tās dalībnieku mūzikas interešu daļa saistīta ar ģitārmūzikas sniegtajām iespējām, smeļoties iedvesmu no grupām Pink Floyd, Radiohead, Oxbow, Morphine un citiem, par savas daiļrades stūrakmeni izvirzot instrumentālu mūziku, kurā dziedājums pavīd tikai emocionālajos ekspresijas momentos.

2014. gadā dienasgaismu ieraudzīja ansambļa debijas ieraksts – mazalbums Nearly Hoped, Nearly Home.

2015. pavasarī Daytona White dodas tās pirmajā Eiropas valstu koncertturnejā.

Gaidāmo koncertu Rīgā ievadīs uzmanības vērti mūziķi no Latvijas – nupat izdeviecības NABA Music / Melo Records paspārnē albumu izdevusī grupa Marta Migla un jaunā apvienība Be Reet.

Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 5 EUR.
Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.