ZIŅAS

Rīgā koncertēs Igaunijas metālisti Of Roofs, Genes and Stolen Meanings

ULVE Agency 14.10.2014. 10:39
17. oktobrī mūzikas klubā Nabaklab Rīgā koncertu sniegs metālmūzikas grupa Of Roofs, Genes and Stolen Meanings no Igaunijas.

Of Roofs, Genes and Stolen Meanings ir igauņu smagā metāla grupa no Tartu, kuru mūsdienās var uzskatīt par vienu no spožākajām Igaunijas metālmūzikas skatuves grupām. Seksteta mākslinieciskajā pārliecībā sastopas matemātiskā un progresīvā metāla, smagā pankroka un nāves metāla mūzikas žanru virzieni. Kopš izveidošanas 2011. gadā ansamblis aizvadījis lielākus un mazākus koncertus Baltijas valstīs, ar panākumiem piedalījies Tallinas Mūzikas nedēļas konferencē, dalījis skatuvi ar tādām atpazīstamību guvušām grupām kā Converge, Betraying the Martyrs, Enter Shikari un My Autumn.

2014. gada rudenī dienasgaismu ieraudzīja Of Roofs, Genes and Stolen Meanings jaunākais darbs, pašizdotais mazalbums Two: Places to Call Home, kurš seko atzinīgi vērtētajam grupas 2012. gada debijas albumam One: Life to Learn.

Vakara programmā būs dzirdami arī Latvijas metālmūzikas grupu Once UponMayla un Sound Machinery sniegumi.

Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieejas maksa 5 eiro.

Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

Lasi vēl

Komentāri

tā, kā 13.septembris jau ir nosirmojis, pasākums notiekās piektdien, 19.oktobrī.
captain obvious 14.10.2014. 11:03
Piektdien, 17. oktobrī.
Alternative.lv 14.10.2014. 11:04
Paldies, izlabojām!
Koncerts notiek piektdien, 17. oktobrī.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.