ZIŅAS

Rīgā koncertēs Fu Manchu

Melnā Piektdiena 04.12.2017. 15:31
11.martā klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies stoner rock grupa "Fu Manchu".

Grupas pirms sākumi tiek meklējami 1987.gadā, kad kolektīvam bija nosaukums “Virulence”. Pirmo sastāvu veidoja Kens Puči (vokāls), Skots Hills (ģitāra), Gregs Makkohi (bass) un Rubens Romano (bungas), grupa sākumā pārstāvēja hardkora žanru. 

Pēc pirmā un vienīgā albuma un grupas vokālista Kena aiziešanas viņa vietu ieņem Glens Čivens. Šajā laika posmā grupa nomaina nosaukumu uz “Fu Manchu”, bet 1990.gadā leibls “Slap-a-Ham Records” izdeva grupas demo-singlu “Kept Between Trees”, kura laikā grupa pārgāja uz 70. gadu smagā roka žanra pusi.Ar gadiem grupa izveidoja savu skanējumu - smagu ģitārrifu psihodēlisko skanējumu. 1994.gadā par mūziķiem sāka interesēties nopietnas ierakstu kompānijas. Rezultātā leiblā "Bong Load Custom" grupa ir izlaidusi divus pilnformāta albumus "No One Rides For Free" un “Daredevil”.

Grupa ir uzstājusies kopā ar tādiem kolektīviem kā "Kyuss", "Monster Magnet", "Marilyn Manson", "White Zombie", "Melvins", "Clutch" un "Corrosion of Conformity". 1998.gadā kompānija "Elastic" laiž grupas agrāko dziesmu izlasi "Return To Earth 91-93". Jāmin ka grupas kompozīcija “Asphalt Risin'” iekļauta “Roadrunner Records” izdotajā izlasē "Burn One Up!" (1997) un “Mammoth Records” dziesmu izlasē "Music from the X-Games Volume 3" (1998) dziesma “Jailbreak”. 2017.gadā vasarā grupa izdeva albumu “California Crossing”.

Biļetes iespējams iegadāties no 8.decembra vietnē ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

pavisam jauki
california crossing tika izdots 2001. gadā, 2017. gadā tika uztaisīts repress.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.