ZIŅAS

Rīgā koncertēs Francijas džeza mūziķi Hippie Diktat

ULVE Agency 21.03.2014. 15:18
22. martā Rīgas bārā Chomsky koncertu sniegs Francijas improvizētā un radikālā džeza grupa Hippie Diktat.

Hippie Diktat ir avangarda džeza rokmūzikas grupa no Parīzes, kuras darbības sākums meklējams 2011. gadā. Dalībnieku sastāvu veido starptautisku atzinību saņēmuši mūsdienu džeza un improvizācijas mūziķi - saksofonists Antuāns Viārs (Antoine Viard), ģitārists Ričards Komte (Richard Comte) un bundzinieks Džūljens Čamla (Julien Chamla), - kuru kopīgās ietekmes sniedzas no roka un metāla līdz Eiropas un Amerikas džezam un klasiskajai mūzikai. Viņi rada masīvu, pārliecinošu un klausītāju atrodošu aizraujošu skaņas sienu, kuru darbina mērķtiecīgi attīstīta un trokšņu mūzikā balstīta brīvā improvizācija.

2012. gadā klajā nāca Hippie Diktat pašnosauktais debijas albums, kuram sekoja virkne koncertu daudzviet Eiropā. Šobrīd grupa turpina darbu pie sava nākamā ieraksta, kurš tiks izdots jaunizveidotās Francijas neatkarīgās mūzikas izdevniecības Be Coq Records paspārnē, un marta beigās koncertbrauciena ietvaros viesosies vairāk kā 25 pilsētās Austrumeiropā un Skandināvijā.

Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

Bārs Chomsky atrodas Lāčplēša iela 68, Rīgā.

Koncerta sākums plkst. 21:00, ieeja bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.