ZIŅAS

Rīgā koncertēs Deez Nuts

Cirlce Pit Shows 03.11.2016. 16:37
19. februārī pirmo reizi Latvijā viesosies metalcore grupa „Deez Nuts” no Austrālijas.

„Deez Nuts” savu darbību sāka 2007. gadā, kad savu darbību neturpināt izlēma cita labi zināma austrāļu metalcore apvienība „I Killed the Prom Queen”. JJ Peters pirmo „Deez Nuts” demo ierakstīja vienatnē – iedziedot un iespēlējot visus mūzikas instrumentus pats. Jaunās grupas muzikālais virziens palika nemainīgs, taču daudz vairāk nosliecās ne tikai smagās mūzikas, bet arī hip-hop virzienā, tādēļ vēl šobrīd daži mūzikas apskatnieki „Deez Nuts” mūziku ierindo rapcore žanrā, lai arī grupa nekad nav nošķīrusi sevi no punk un hardcore mūzikas skanēm.

Grupas izaugsme bija strauja un jau 2008. gadā „Deez Nuts” devās Austrālijas koncerttūrē ar „Silverstein” un „Set Your Goals”, kas turpināja audzēt grupas atpazīstamību. „Deez Nuts” pēdējais albums „Word is Bond” iznācis 2015. gadā.

Koncerts notiks Rīgā, klubā „Melnā piektdiena”. Biļetes nopērkamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un kā ierasts, pirmās biļetes būs pieejamas par īpaši izdevīgu cenu – vēlāk to cena paaugstināsies.

Durvis: 19:00
Koncerta sākums: 20:00

Koncertu rīko koncertu aģentūra "CIRCLE PIT! SHOWS".

Lasi vēl

Komentāri

zvejnieks 07.11.2016. 11:20
Es, šķiet, palieku vecs un neaktuāls. Kas ir deez nuts?
Vai Melnajā piektdienā grìdas nostiprināšanas ziņā nez ir darīts kaut kas?
Tas klips ir joks, cerams, ja ne - urlas!
Wave, joks ir Ghettozloba!
Ja tās darbības klipā, pudele otram sejā utt., nav domāts kā joks, tad lai gz ir joks! :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.