ZIŅAS

Rīgā koncertēs death metal veterāni Cannibal Corpse

Melnā Piektdiena 22.04.2016. 11:15
23. aprīlī klubā "Melnā Piektdiena" koncertu sniegs pieredzējusī metāla apvienība Cannibal Corpse no ASV.

Grupa "Cannibal Corpse" izveidota 80. gadu beigās un 1990. gadā ierakstīja savu pirmo albumu "Eaten Back to Life", ko sākotnēji mūzikas kritiķi, šausminoties par tekstiem un pussapuvušu līķi uz albuma vāka, vērtēja pretrunīgi, bet alternatīvi noskaņotā publika uztvēra ar sajūsmu, ko cenzūras aizliegumi Eiropā tikai un vienīgi pastiprināja.

Jau nākamie albumi "Butchered at Birth" (1991) un "Tomb Of The Mutilated" (1992) pacēla mūziķus kulta grupas statusā. Albumiem sekoja arī pirmie koncerti Eiropā un Krievijā. 1994. gadā iznākusī plate "The Bleeding" guva vēl lielākus panākumus – to pamatoti var uzskatīt par vienu no pārdotākajiem death metal albumiem. Šis albums iezīmē arī zināmu lūzuma punktu grupas darbībā. Proti, ieraksta laikā aizsākušās nesaskaņas noveda pie tā, ka, sākot darbu pie nākamā albuma, ar kolēģiem konfliktēja un no grupas aizgāja tās tā brīža līderis Kriss Bārnss. Viņa vietā stājās Džordžs Fišers (pirms tam spēlējis "Monstrosity").

Lielā steigā uz kvalitātes rēķina tika ierakstīts albums "Vile" (1996), kam sekoja gadu ilga koncerttūre. Vēlāk tiek ierakstīts "Gallery of Suicide" (1998), vēl gadu vēlāk – "Bloodthirst". 2000. gadā tiek izdots lielisks koncertierakstu albums "Live Cannibalism", kam seko ne visai veiksmīgie "Gore Obsessed" un "The Wretched Spawn".

Pēc krituma grupas "Cannibal Corpse" darbībā sekoja pacēlums – albums "Kill", kas aizrauj ar jaunu sparu, spēcīgu paātrinājumu un pavisam melniem tekstiem. Tad sekoja vēl divi albumi: "Evisceration Plague" (2009) un "Torture" (2012).

2014.gada iznāca jau trīspadsmitais grupas Cannibal Corpse albums - "A Skeletal Domain". Grupas sastāvā 23. aprīlī koncertā būs Džordžs Corpsegrinder Fišers (vokāls), Aleks Vebsters (bass), Robs Barrets (ģitāra), Pats O'Braiens (ģitāra), Pols Mazurkevičs (bungas).

Koncertu iesildīs grupas "Krisiun" un "Hideous Divinity".

Biļetes uz koncertu nopērkamas vietnē www.ticketshop.lv. Koncerts sāksies 20:00, bet ieeja klubā jau no 19:00.

Lasi vēl

Komentāri

zvejnieks 12.01.2016. 22:52
Skaisti.
Saistībā ar plānu maiņu, liekas palikušas 3 biļetes uz šo koncertu. Ja kāds vēl nav iegādājies, tad varu pārdot biļetes, katru par 14eur.
Kontaktēties 25445478
Gaidam bildes :)

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.