ZIŅAS

Rīgā koncertēs Crazy Town

Innerfade 25.04.2016. 10:57
22. jūnijā klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies populārās dziesmas "Butterfly" izpildītāji "Crazy Town".

Par gaidāmo koncertu stāsta tā organizētaji: "Mēs viņus gaidījām 15 gadus! "Crazy Town" - pirmo reizi Latvijā! Vienīgais koncerts Baltijā! Tūkstošgades krustpunkta nemirstīgā hīta, kas ieņēma pirmo vietu pasaules topos 15 valstīs - ”BUTTERFLY”, radītāji! Veselai paaudzei no galvas neiziet 2000. gadu rindas:
Come my lady,
Come, come my lady,
You're my butterfly, sugar baby."

Grupa pilnā sastāvā koncertā Rīgā 22. jūnijā sola izpildīt dziesmas no ”The Gift of Game” (1999.) un ”Darkhorse” (2002.), ieskaitot super-hītu-ikonu ”Butterfly”, kā arī prezentēt savu jauno materiālu no albuma ”The Brimstone Sluggers” (2015). Ar jaunā albuma iznākšanu ”Crazy Town” ieelpoja svaigu enerģijas devu un ar jauno materiālu uzstājās tādos festivālos kā ”Rock am Ring” un ”Rock Im Park” līdz ”Nova Rock” un “Download Festival”.

Ieeja: 20.00 EUR - 25.00 EUR par pirmajām 100 biļetēm iepriekšpārdošanā vietnē Ticketshop.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

atcēla koncertu :(

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.