ZIŅAS

Rīgā koncertēs avangarda metālisti Lychgate

Melnā Piektdiena 28.07.2016. 16:49
Sestdien, 13. augustā, klubā “Melnā Piektdiena” pirmo reizi Rīgā uzstāsies vieni no avangarda black metal žanra līderiem - "Lychgate".

Grupa Lychgate radusies 2011. gadā Anglijā, jaunā grupā apvienojot mūziķus no tādām plašāk zināmām grupām kā “Esoteric”, “Lunar Aurora” un “Omega Centauri”.

Pamatīgāku rezonansi gūst grupas otrais albums “An Antidote for the Glass Pill” (2015) , kas izdots Somijas / ASV izdevniecības “Blood Music” paspārnē. Izdevniecība ļoti rūpīgi izvēlas māksliniekus, kuru mūziku izdot, bet uz šo brīdi kļuvuši par mazajiem rekordistiem “sold out”, jeb “izpārdoto” izdoto albumu ziņā. Arī “Lychgate” plate ir to starpā. Leibls pārstāv arī tādas grupas kā  “Perturbator” , “Ihsahn” , “Emperor” , “Kauan”, “Sigh” u.c.  

“Lychgate” panākumu atslēga galvenokārt ir skanējums. Tas ir gana blīvs, masīvs un tumšs, variē ar bagātīgu oktāvu kombinācijām, harmonijām, mainot tempus un dinamiku. Mūzikas apskatnieki uzteic arī grupas ērģēlnieku, kas grupas smagnējai mūzikai piešķir mazliet sirreālu skanējumu.

Grupas ģitārists Gregs Čandlers ir arī “Priory Recordings” ierakstu studijas īpašnieks, kas ieraksta, producē, māsterē dažādu grupu ierakstus. Pirms koncerta interesentiem ir iespēja pievienoties sarunai-diskusijai par smagās metālmūzikas ierakstīšanas niansēm, piesakot savu dalību uz epastu: p3licanmosh@gmail.com.

Koncertu Rīgā ievadīs pašmāju tumšā roka grupa “Nekad” un “Victim Path” no Baltkrievijas.

Koncerta sākums plkst. 20.00, kluba durvis vaļā no plkst. 19.00

Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv vietnē, to cena sākot no 10 eiro.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

3.apr
piektdiena

ATCELTS! Rīgas Modes

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
3.apr
piektdiena

ATCELTS! Survive (Japāna)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Kurt Cobain Day

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Druun // Hellhookah // Sarma

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
4.apr
sestdiena

ATCELTS! Trauksme (experimental/industrial/techno/ambient)

Melno Cepurīšu Balerija, Raiņa iela 28, Jelgava

FORUMS