ZIŅAS

Rīgā koncertēs Amenra

alternative.lv 13.11.2019. 08:00
Sestdien, 16. novembrī, klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies beļģu post metal grupa "Amenra"!

Amenra ir dibināta 1999.gadā Beļģijā pēc grupas Spineless izjukšanas un ir kļuvusi par vienu no vissnozīmīgākiem metalā kolektīviem Eiropā. Īpašu uzmanību grupa piesaistīja 2005.gadā, kad izdeva albumu "Mass III", kam sekoja uzstāšanās festivālos Dour, RockHerk un Pukkelpop, ka arī tūre ASV.

Grupas uzstāšanās bieži tiek salīdzinātas ar rituāliem un koncerti tiek saukti par "reliģisku pieredzi", bet unikālo mūzikas stilu raksturo doom metāla, hardcore un postmetāla apvievojums, kā arī duālisms: nāve un dzimšana, gaisma un tumsa, sāpes un upurēšanās."Amenra"  Rīgā uzstāsies savas Eiropas tūres ietvaros 16. novembrī klubā "Melnā piektdiena". Biļetes pieejamas vietnē "Ticketshop.lv".

Lasi vēl

Komentāri

Edvīns Straume 10.06.2019. 14:19
Nu tad beidzot kas sakarīgs Latvijā uzstāsies.
Mmm, kas iesildīs? :)
Edvīns Straume 10.06.2019. 17:39
hmm - Cik es saprotu - E-L-R un Ylva.
Killing Joke 10.06.2019. 19:09
Parasts doom metāls, piedevām - parastais, nekas īpašs.
Edvīns Straume 10.06.2019. 19:49
Killing Joke Ja tev parastais tad parastais. Man Amenra ir viena no mīļākajām grupām. Un vai vari iedomāties - pasaulē eksistē doom metāla fani - ja tev nepatīk dotais mūzikas žanrs kā tāds tad tā jau nav Amenras problēma.
IeDOmājiEs, paZaulĒ IrA Evijas Vēberes FaNI, jA tEW NePAtīik, tĀ IR tAVa PRoblĒMa. #getrektlohatron
Pagaidiet, sāksiet dzēst komentārus? Ja jau pats nabaga invalīds uzprasās, lai saņem vai arī ierobežojiet arī viņa ateju. Aiaiai, fuj alt.lv
to šmurguli ''lol'' vispār vajadzētu izbanot no alt.lv
Tava mātei vajadzēja tevi izbanot, kad biji dzemdē
Evijas Vēberes strapons 12.06.2019. 09:57
Fašizm ņeproiģet!
būtu interesanti uzzināt kāds šmurgulis slēpjas aiz tā ''lol''
Brauc biežāk ciemos pie savas muterītes, satiksi mani, vari mani saukt par tētuku
Edvīns Straume 12.06.2019. 18:08
Lol Tu esi garīgs kroplis un vienīgais tavas dzīves saturs ir dirsties uz citiem internetā tā ceļot savu nožēlojamo pašapziņu tēlojot baigi kruto un vēso čali, kaut gan tu esi vienkāršs biksēs mīzējs. Dēļ tādiem deģenerātiem kā tu pasaule ir sadirsta galīgi, jo tādi kā tu pasaulē neienes neko labu un paliekošu, nepadara šo pasauli par labāku vietu. Tādi kā tu tikai piedzimst, atstāj aiz sevis mēslu kaudzi un pēc tam kādā pažobelē nosprāgst, tas arī viss. Uzraksti atkal kārtējo lamu, nievu un jēlību penteri jo neko citu jau tu nejēdz.
Vismaz neesmu tu
Edvīns Straume 12.06.2019. 22:22
Es esmu fizisks kroplis bet tu esi garīgs - un tas ir daudz ļaunāk. Un vispār dzīvo savu dzīvi ja tev tāda vispār ir nevis visu laiku raksti par citiem. Tu citiem uzstādi kaut kādas prasības, citus sauc par autistiem bet pats uzvedies kā pēdējais mēsls. Tu alternative lv. pat nekad neraksti par mūziku un tēmu bet tikai par citām personālijām izmantojot prastas jēlības un rupjības. Ne jau mūzika tevi interesē, tevi interesē izlikt savu negatīvo enerģiju par mērķi izmantojot citus cilvēkus.
Labi, pohuj, atpisies
Edvīns Straume 12.06.2019. 23:30
lol Kāpēc lai es atpistos? Ak nepatīk? Bet no manis tu tak nevari atpisties. Visu laiku par mani raksti.
Evijas Vēberes Strapons 13.06.2019. 09:36
Ne jau mūzika tevi interesē, tevi interesē izlikt savu negatīvo enerģiju par mērķi izmantojot citus cilvēkus.
Evijas Vēberes Strapons 13.06.2019. 09:36
Citējot iepriekšējo - liec mierā Eviju!
nau veerc strapoon
Edvīns S. : "Tu esi garīgs kroplis un vienīgais tavas dzīves saturs ir dirsties uz citiem internetā tā ceļot savu nožēlojamo pašapziņu tēlojot baigi kruto un vēso čali, kaut gan tu esi vienkāršs biksēs mīzējs."
Ņemot vērā pēdējā pusgada alt.lv komentāru sadaļas saturu, savu fantāziju verbālu realizāciju attiecībā uz E.V. un citu bezsakaru, ko Edvīns šeit ir iedrukājis. Šis Edvīna citāts ir perfekts viņa pašportrets!
Priekā Edvīn!
mazāk tādus ''lol'' un ''heiterus'', vairāk ''Edvīnus''!
Kali Yuga 13.06.2019. 13:16
Dārgais "hm", kāda loģika un argumentācija ir pamatā šādai vēlmei? No malas skatoties šķiet, ka Straumes k-ga komentāri vairumā tikai spļauj negatīvu kritiku un naidīgu viedokli, kā arī paša vaininieka diezgan ironisko nespēju saņemt kritiku. Vai Tu Edvīna komentāros redzi emocionālu komfortu, saņemot apstiprinājumu vai pietuvošanos Tavam personīgajam viedoklim?
katrā ziņā Edvīns liekas gudrāks par šeit dažiem šmurguļiem. ;)
Evijas Vēbers strapons 13.06.2019. 15:50
varbūt portāls jāpārsauc par shitpost.lv?
Edvīns Straume 13.06.2019. 16:33
Daži alternative lv subjekti neko citu izdomāt nespēj kā vien izmantot citu cilvēku citātus nemitīgi atkārtojoties un tā ejot uz riņķi. Jā, mani komentāri ir pārsvarā negatīvi - a paskatieties paši uz alternative lv komentāru sadaļu un publiku - te nekā pozitīva nav ko teikt. Kāpēc lai es liktu mierā Eviju Vēberi? Tā ir slavena Latvijas mūziķe, labākā, populārākā LV dziedātāja, uz poda sēdētāja, labākā LV alternatīvā dziedātāja 2019. gadā - mēs taču atrodamies mūzikas portālā - kur raksta par mūziku un mūziķiem.
hahahaa, lol ir māmiņpisējs :DDD
jū, ļoti iespējams, ka esmu arī tavs tētuks
''lol'' tu esi pārāk sīks lai būtu kāda tētuks :D
tu faktuāli kļūdies. #fakenews
un es esmu tavs tētuks, Edvīna otrais segvārd. tevi mamma sveicina.
Edvīns Straume 14.06.2019. 18:10
lol. Tu neesi nekāds Edvīna otrais segvārd. Mazais sevis izpisēj - tu vispār par tēmu - mūziku esi spējīgs rakstīt vai tikai par pišanos, mātēm un autismu? Kārtējo topiku esi pārvērtis par miskasti.
Edvīns Straume 14.06.2019. 18:11
un hm arī neesmu es pamuļķi.
Straume, esmu vīlies tevī..
Viņam vienalga, tU nEAEsI vIŅA pReIKŠNĪKS, TEv NAUU TiEZĪBAS viLTIeS EdMundā
Edvīns Straume 18.06.2019. 20:32
Man ir pilnīgi vienalga attiecībā pret alternative lv. personāžiem un viņu skribelējumiem - kurš te ir vīlies un kurš ir vienkārši debils. Rakstiet par mūziku vai vispār aizverieties. Un apmeklējiet labus koncertus. Amenra noteikti ir tā vērta lai uz to aizietu. Alternative lv. sāk kļūt par vietu kur cilvēki raksta par visu ko bet ne par mūziku un nemitīgi apspriež viens otru - parastā interneta šļura kas visur.
Edvīns Straume 18.06.2019. 20:42
Paši alternative lv. saucat par šitpostu vietu bet jūs paši - cilvēki taču paši šo vietu izveidojat par miskasti ar saviem komentāriem un attieksmi, ne jau citplanētieši te nāk un kaut ko raksta. Un tad vēl brīnaties un izrādiet sašutumu ja alternative lv. redakcija grib sākt dzēst komentārus. Labāk ir dzīvot miskastē un priecāties pašiem par sevi.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.