ZIŅAS

Rīga atgriezīsies Transilvānijas folkmetālisti Negură Bunget

Nabaklab 16.01.2017. 11:12
17.martā klubā "Nabaklab" Rumānijas folkmetal grupa „Negura Bunget” atgriežas Rīgā, lai prezentētu savu jaunāko albumu „ZI”.

Koncerta programmā grupa iecerējusi spēlēt gan jaunās dziesmas, gan vecās, īpaši fokusējoties uz “OM” albumu.  „Īpašs atskaņošanas saraksts atspoguļos šo jubileju, tā kā mēs uzstāsimies gan ar jaunajām dziesmām, gan ar vecajām, īpaši fokusējoties uz “OM” albumu”, vēsta grupas pārstāvji.

Vācu ierakstu kompānija “Prophecy Productions” aizgājušajā gadā izdevusi grupas jaunāko albumu “ZI”, kā otro daļu “Transilvānijas Triloģijai” , pie kuras radīšanas “Negură Bunget” bija strādājuši jau ilgāku laiku.

Albumā “ZI”grupa pēta cilvēka elementus, praksi un tradīcijas, saistībā ar dabu un to, kā šis savienojums formē iedzīvotāju garīgos horizontus. Otrais triloģijas posms tiek simbolizēts ar terminu “VĀRDI”.

Koncerta sākums plkst. 21.00

Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā ticketshop.lv vietnē, no 8 - 15 eur.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.