ZIŅAS

Rīgā atgriezīsies Jozefs van Visems

ULVE Agency 05.10.2017. 08:56
2. novembrī ar koncertu Ģertrūdes ielas teātrī uzstāsies komponists un lautas spēles meistars Jozefs van Visems no Nīderlandes.

Jozefs van Visems ir holandiešu avangarda komponists un baroka lautas meistars. Viņa mūzika ir nepārblīvēta un tieša, reizē hipnotiska un melodiska, kas ”cieņpilni ievelk klausītāju transcendentālā stāvoklī un liek katram palēnināt mūzikas klausīšanos kā individuālu pieredzi.” Van Visems nepaguris koncertē dažādās pasaules vietās, vairākkārt viesojoties arī Latvijā, un lasa lekcijas par lautas ”atbrīvošanas” tēmu.

Beidzamajos gados, darbojoties duetā ar pazīstamo kinorežisoru Džimu Džārmušu (Jim Jarmusch), ir izdoti vairāki studijas ieraksti. Turklāt 2013. gadā par abu komponēto mūziku Džārmuša filmai Only Lovers Left Alive Jozefs van Visems saņēma Kannu kinofestivāla konkursa balvu par labāko filmu skaņas pavadījumu. Viņš ir sniedzis teju tūkstoti koncertu visā pasaulē, to skaitā prestižajos festivālos All Tomorrow’s Parties un Primavera Sound. Kopš panākumiem kopā ar Džimu Džārmušu van Visems turpina darbu gan pie savas oriģinālmūzikas, gan pie mūzikas vairākām kino lentēm.

Jau drīz, novembra sākumā, cienījamās Beļģijas izdevniecības Consouling Sounds paspārnē dienasgaismu ieraudzīs Jozefa van Visema jaunais studijas albums "Nobody Living Can Ever Make Me Turn Back".

Biļetes no 4. oktobra nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā - TicketShop.lv. Tikai pirmās 30 biļetes par īpašu cenu - EUR 10. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.