ZIŅAS

Rīgā atgriezīsies Arch Enemy

Melnā Piektdiena 07.09.2017. 12:58
Piektdien, 29. septembrī, Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" savas koncerttūres "Will To Power Tour 2017" ietvaros uzstāsies zviedru melodiskā death metāla zvaigznes "Arch Enemy".

Šoreiz „Arch Enemy” saviem cienītājiem piedāvās noklausīties dziesmas no jaunā, septembrī iznākošā studijas albuma “Will To Power”un, protams, neizpaliks arī virkne lieliskāko skaņdarbu no agrāko gadu albumiem, informē kluba pārstāvji.

"Arch Enemy" deviņdesmito gadu vidū izveidoja ģitārists Mīkaels Amots kopā ar citiem pieredzējušiem mūziķiem no grupām "Carcass", "Mercyful Fate", "Carnage", "Dismember" un citām.

Kvalitatīvs izrāviens notika 2000. gadā, kad grupai pievienojās vācu dziedātāja Angela Gossova, kuras dziedāšanas manieri par tipiski sievišķīgu nodēvētu retais. 2014. gadā grupas sastāvs pieredzēja būtiskas izmaiņas, jo Angela Gossova nolēma skatuves dīvas ampluā nomainīt pret mazliet mierīgākām vērtībām un vairāk pievērsties ģimenei. Viņa, pēc izglītības ekonomiste, turpināja nodarboties ar grupas menedžmentu. Angelas vietā pie mikrofona stājās kanādiete Alise Vaita – Glaza, kura iepriekš darbojās grupā "The Agonist". "Arch Enemy" sastāvā spēlē arī Šarlī D'Andželo ("Spiritual Beggars", "King Diamond" u.c.), Džefs Lumis ("Nevermore") un Daniels Erlandsons ("In Flames", "Brujeria" u.c.).Grupas desmitais studijas albums“Will To Power” dienas gaismu ieraudzīs šā gada 8. septembrī, un to izdos ierakstu kompānija Century Media Records.

Grupas līderis Mīkaels Amots vēsta: „Ar prieku paziņojam, ka daudzu mēnešu darbs, sacerot un ierakstot dziesmas, ir noslēdzies un ir tapis mūsu desmitais studijas albums „Will to Power”. Mēs patiešām gaidām to brīdi, kad atkal varēsim koncertos spēlēt gan vecās, gan jaunās dziesmas.

Viņus iesildīs Ukrainas groove metal/progressive metal vienība Jinjer.

Koncerta biļetes nopērkamas vietnē ticketshop.lv. Pirmo biļešu cena — 20 eiro, vēlāk tās kļūs dārgākas. Koncerta sākums plkst. 20.00.

Lasi vēl

Komentāri

Linkin Park coveru pasākums...kruta:)))

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.