ZIŅAS

Rīgā atgriezīsies Aborted un Entombed A.D.

Melnā Piektdiena 22.10.2019. 09:30
25. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena savas pasaules turnejas ietvaros uzstāsies death metal leģendas "Entombed A.D." un "Aborted".

Aborted”, kas dibināta 1995. gadā Beļģijā, izpilda death metal un grindcore mūziku.  Pastāvēšanas laikā sastāvs mainījies tik bieži, ka grupu var nosaukt par internacionālu. Par kolektīva dalībniekiem bija gan vācieši, gan francūži, gan angļi, gan itāļi. Vienīgais un nemainīgais paliek tikai vokālists.  Diskogrāfijā ir divi demo albumi, 10 studijas ieraksti, 4 EP, trīs spliti un viens live DVD (2006).

Tieši ar savu desmito albumu “TerrorVision” grupa viesosies Rīgā. Pēc grupas vārdiem “TerrorVision" neesot iepriekšējā albuma “Retrogore” turpinājums, tas esot jauns limenis skanējumā. It īpaši tas esot manāms dziesmās “Farewell to the Flesh,” “Squalor Opera” un “Verspertine Decay”.Kopā ar "Aborted" uzstāsies arī zviedru death metal grupa “Entombed A.D.”. 2014. gadā grupu izveidoja Larss Jorans Petrofs (ex-Entombed). "Entombed" izdevuši "Left Hand Path" (1990), kas tiek uzskatīts par vienu no svarīgākajiem death metāla albumiem. “Entombed A.D.” saukta par to grupas daļu, kura rada progresīvā metāla žanram pietuvinātu mūziku. Jau 2014. gadā leiblā Century Media Records grupa izdod savu debijas albumu “Back to the Front”, bet 2016.gadā iznāk daudzsološs CD “Dead Dawn”.  Biļetes pieejams vietnē Ticketshop.lv.

Koncerta sākums plkst. 20:00, klubs atvērts no plkst. 19:00.


Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.