ZIŅAS

Rīgā ar koncertu atgriežas alternatīvā roka grupa „Lumen”

Melnā Piektdiena 26.11.2014. 11:05
28. novembrī Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena” ar koncertu atgriežas vieni Krievijas alternatīvā roka līderiem – grupa „Lumen” .

„Lumen” – uz šo brīdi, viena no populārākajām Krievijas alternatīvā roka grupām, kas radusies pilsētā Ufa, pastāv jau 15 gadus, izdevuši 6 studijas un 5 koncertu albumus un ļoti aktīvi koncertē.

Mūzikas apskatnieki „Lumen” mūziku sauc par alternatīvās mūzikas jauno vilni, grupa kļuvusi populāra salīdzinoši ātri ar pirmo radio hitu „Sid & Nancy”,grupas pirmais koncerts tika nospēlēts 1998. gadā, bet debijas albums izdots tikai 2003. gadā .

Panākumu iemesls ir grupas koncerti un attieksme – godīgums un smeldze tekstos, kas atbalso mūsdienu jauniešu pasaules redzējumu, neatskatoties uz formātu vai konjuktūru, attieksme – neskatoties uz dažādiem augstiem novērtējumiem, balvām, koncertiem stadionos, grupa palikusi uzticīga sev un saviem klausītājiem, metot līkumu pašmāju šovbiznesa piedāvājumiem, jo paši kontrolē savas mūzikas izdošanu un koncertu rīkošanu.
Pēdējais augstākais punkts grupas karjerā ir 2012. gadā ierakstītais albums „На части” , kuru miksējis Robs Hills (Rob Hill) , kurš sadarbojies arī ar grupām „Korn” , „Everlast , „Deftones” u.c.

Lumen - Вся вера и любовь этого мира Video:

Koncerttūre, kuras ietvaros grupa spēlēs arī Rīgā - „Debesis ugunīs” („Небо в огне”) raksturo grupas šībrīža skanējumu, kā arī iekšējo noskaņojumu – „Nesamierināšanās, grūta izvēle un cerība. Šobrīd pasaulē notiek šausmīgas lietas, nav daudzu to, kuri spēj palikt vienaldzīgi vai mēģina abstrahēties no realitātes. ” , bilst grupas līderis Tems Bulatovs.

Grupas mājaslapa: http://lumen.ws

Koncerta sākums: 21.00, klubs atvērts no plkst. 20.00 ,

Biļetes iepriekšpārdošanā: http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/164

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.