ZIŅAS

Republikā uzstāsies metalcore grupas no ASV un Holandes.

THP Production 30.07.2018. 09:20
11. augustā klubā "Republika" uzstāsies melodic metalcore grupa no Holandes "The Royal" un amerikāņu metalcore grupa "Of Virtue". Vietējais atbalsts no pašmāju „Blinded Memory” un "Once Upon".

The Royal tika dibināta 2012. gadā Eindhovenā, Holandē.  Tajā pašā gadā grupa pašu spēkiem izdeva savu debijas EP "Origins", kuram sekoja singls "Blind Eye" 2013. gadā. "The Royal"  pirmais pilnais  albums "Dreamcatchers" tika izdots 2014. gadā. Grupa ir dalījusi  skatuvi ar tadām grupām kā "Architects" un "Breakdown Of Sanity" un piedalījušies  tādos festivālos kā "Jera On Air" un  "Impericon Festival".  „The Royal”  Latvijā viesosies pirmo reizi. Holandiešu "The Royal" dziesmās var saklausīt dažādus  metāla subžanrus, kas apvienoti ar pārdomātiem tekstiem un enerģisku uzstāšanos koncertos.

Of Virtue tika dibināta 2009. gadā Mičiganā, ASV. 2012. gadā grupa izdeva ierobežota skaita EP "Learn/Love". Pēc  grupas pilnā albuma izdošanas  "Heartsounds", "Of Virtue" ir dalījuši skatuvi ar tadām grupām ka "Bring Me The Horizon", "Of Mice and Men", "Every Time I Die", "The Ghost Inside", "For Today", "Architects" u.c., piedalījušies  tādos festivalos kā "Warped Tour", "Cornerstone", "JAMboree", "Bled Fest" un  "Rockapalooza". Šī  būs  jau otra grupas Eiropas tūre, bet  Latvijā „Of Virtue” būs pirmo reizi.

Blinded Memory ir vienīgā electronicore grupa Baltijā. Kopš 2010. gada "Blinded Memory" ir izdevusi 2 EP albumus un vienu digitalo singlu. Grupa aktīvi uzstājas gan Latvijā, gan vairākās Eiropas valstīs, dalot skatuvi ar tādām ārzemju grupām kā "Betraying The Martyrs" (Francija), "Fallcie" (Krievija), "Khroma" (Somija) un daudziem citiem. 2015.gada maijā grupa pārtrauca savu darbību, bet 2017. gada augustā atgriezās uz skatuves un izlaida singlu "Insane". 2018. gada rudenī grupa plāno izlaist jauno albumu. Šogad grupa "Blinded Memory" piedalījās "Hard Rock Laager 2018" festivālā kopā ar "Lacuna Coil", "Crowbar", "I Am Morbid" un daudzām citām grupām.

Alternatīvā / modernā metāla grupa Once Upon dibināta 2012. gada rudenī. 2014. gada aprīlī "Once Upon" piedalījās konkursa "Metal 2 the Masses" Latvijas atlasē un  tika izvēlēta pārstāvēt Latviju lielākajā Lielbritānijas smagā metāla festivālā "Bloodstock 2014". Grupas kompozīcija "A Letter to My Agony" tikusi nominēta ASV 15. ikgadējai Neatkarīgās mūzikas balvai kategorijā "Labākais Metal/Hardcore singls 2016". 2017. gada pavasarī “Once Upon” izdeva savu debijas mini albumu “Morningstar” un īsi pēc tam uzvarēja Latvijas “W:O:A Metal Battle 2017”atlasē. Arī 2017. gadā grupa tika nominēta  Neatkarīgās Mūzikas balvai kategorijā “Labākais metal/hardcore singls” ar savu 2017. gadā ierakstīto dziesmu “Morningstar”.

Koncertu  Rīgā piedāvā  klubs  "Republika"  un  "THP Production". Biļetes  iepriekšpārdošanā  Ticketshop.lv

Koncerta norises vieta: klubs „Republika”, Mazā pils iela 11, Rīga

Koncerta sākums : pl. 21.00 

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Latvijā nav citu iesildītāju?
A vai tad mums vispār Latvijā metalcore grupas vēl palika? Atceros bija FIM un Reshape The Landscape, bet tie jau sen neuzstājās. Šitas 2 arī nav glūži metalcore though.
@Kārlis - Ir, ir, tāda veida grupas. Vairs ne zem Reshape The Landscape nosaukuma, bet kā The Vale instrumentāli dzīvajā būsim dzirdami šoruden!
youtube.com/cvcucYO8d5c

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.