ZIŅAS

Republikā notiks post-black metāla koncerts

Republika 28.11.2019. 10:17
30. novembrī klubā "Republika" notiks tumšās metālmūzikas koncerts ar grupu "Eschatos", "L'Homme Absurde" un "Endless Ocean" piedalīšanos.

Endless Ocean spēlē melanholisku, melodisku un atmosfērisku metālu krievu valodā. Viņu mūzikā ir saklausāmas ietekmes no Agalloch skumjajām ģitāru melodijām, agrīno Katatonia un Opeth ierakstu noskaņām, kā arī Amorphis un Kauan liriskā apcerīguma. Kā jau liecina nosaukums, dziesmu tekstos tiek meklētas atbildes uz mūžīgajiem jautājumiem par cilvēka būtību un dzīves jēgu.

Grupa radusies 2010.gadā Maskavā kā viena cilvēka projekts, palēnām un nesteidzīgi izaugot līdz vairāku mūziķu apvienībai. Dzīvajam izpildījumam piesaistīti dalībnieki no otras Maskavas grupas koncertā – L’Homme Absurde.

L’Homme Absurde varētu pieskaitīt tam, ko cilvēki mēdz dēvēt par post-black metal. Grupas mūziku raksturo mums tik labi pazīstamā Ziemeļaustrumeiropas melanholija un skumjas, sāpīgas un izmisuma pilnas kompozīcijas, kas tiek atsvaidzinātas ar grūvīgiem rifiem un atmiņā paliekošām melodijām. Daži no grupas dalībniekiem darbojas arī tādās grupās kā Mare Infinitum un Who Dies in Siberian Slush.Apvienība Eschaots dibināta 2012. gadā un kopš tā laika ierakstījusi un izdevusi divus pilnmetrāžas albumus — Hierophanies (2013) un The Grand Noir (2015), un EP Mære, kas iznāca 2017. gada nogalē. Visi trīs albumi ir kritiķu atzīti vairākos starptautiskos un labi zināmos muzikas izdevumos, tai skaitā Decibel Magazine, Angry Metal Guy, Distorted Sound Magazine. Abi pirmie albumi izdoti arī kasetes formātā amerikāņu Tridroid un Starwolf records paspārnē. Tāpat sadarbībā ar amerikāņu kompāniju Flesh Vessel tika izdota arī The Grand Noir vinila versija.

2019. gada sākumā ierakstam Mære tapusi arī vinila versija, kuras māksliniecisko noformējumu veidoja māksliniece Laimdota Malle. Katru plates vāku veido oriģināli, melni un balti kokgrebuma atspiedumi un tās ir numurētas ar roku.Ieeja - 4 eiro
Pēc 20:00 - 5 eiro
Ieeja pirmajā stāvā - brīva

Lasi vēl

Komentāri

Metalgalva 28.11.2019. 20:17
Kāpec Republikā?
>Metalgalva +++
Vibrators 29.11.2019. 14:53
A kur?
MP - par mazu šim, Balerija, Fontaine - par tālu, Depo - ?
va ta republika ir lielāka par MP? Balerīma jau nu gan nav tālu un tur var labi paēst. Šad tad aizvelku līdz turienei. Patīk labāk kā republikā. 35 minūtes no botāniskā dārza. Līdz MP vairāk. ā nu jā, gribas mūli pielikt. Tad nekā. Tik Ryga, lai var ar taxi vai streipuļot. Depo labāks par republiku ar.
Depo ir okej grupām, kurām nav jāspēlē skaļāka mūzika. Nu, visādi tur folki, šmolki, elektroakustiskā mūzika, poproks, poppanks, utt. Savukārt normāla rokgrupa ar backline un nepieciešamību sasniegt noteiktu skaļumu, lai iegūtu attiecīgo toni, kas dziesmu x padara par dziesmu x - tad DEPO ir dirsā. Republikā šai ziņā ir daudz labāk. Protams, uzticot skaņošanas darbu vietējam skaņotājam, arī uz nekādu baigo rezultātu nevar cerēt.
šoreiz bij normāli arī Republikā. Bet es tomēr par balerīmu. Nav tālu. Un ļoti laba skatuve. Depo ir atmosfēra, laikam tādēļ, ka senāks un pierastāks. Bet jā, Frailty tur neskan :DDD

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.