ZIŅAS

Relicseed uzstāsies Arēnā Rīga

Relicseed 01.09.2016. 12:30
Dienu pirms došanās kārtējā Eiropas koncertu turnejā “Relicseed” uzstāsies kompānijas “Mikrofona ieraksti” 20 gadu svinībās 9. novembrī Arēnā Rīga.

Jaunākā albuma “Slaughterhouse” prezentācijas tūres “Serial Surgery Tour” ietvaros grupa nospēlējusi jau vairāk nekā 45 koncertus ASV un Eiropā. Novembrī “Relicseed” turpinās koncertēt Eiropā kopā ar Norvēģu gotiskā metāla grandiem “Sirenia” un apvienību “Týr”, kā arī grupām “Unleash The Archers” un “Xaon”. Koncerti notiks prestižās koncertzālēs Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Polijā, Čehijā, Dānijā, Šveicē un Apvienotajā Karalistē.  Pilns koncertu grafiks apskatāms šeit.

“Relicseed” izdevuši divus albumus (“60 minūtes sapņa” /Relicseed, 2010/ un “Slaughterhouse” /Micrec, 2014/), no kuriem otrais ieguvis ASV Neatkarīgās Mūzikas Balvu kā labākais albums kategorijā “labākais roka/metāla albums”. 2017.gadā plānots izdot minialbumu “Ideoloģija”, kas būs pirmais izdevums latviešu valodā kopš debijas albuma. 

Lielkoncertā "20 gadi latviešu mūzikā" uzstāsies arī grupas "Pērkons", "Labvēlīgais Tips", "Prāta vētra", Olga Rajecka un daudzi citi.

Lasi vēl

Komentāri

Tik daudz darba ieguldīts, naudas iztērēts, bet kaut, kas cilvēkus nepiesaista šim projektam. Cerams ka tiem 15 cilveekiem, kas ieradīsies relicseed nevis parejo grupu dēļ izbaudīs koncertu.
Pieredzējušais 01.09.2016. 13:43
Ko padarīsi, ka cilvēkam nav harizmas, tikai vēlme ar visiem s*dirst attiecības sava ego dēļ...
ar lomiku pa ribām, bļa 01.09.2016. 13:45
Augsti god. a.
Prieks, ka mums ir viens tāds grāmatvedis un menedžeris, kā Tu, otrais lielais prieks ir arī par Tavu grupu, kas jau sansiegusi virsotni trīspadsmito reizi.
Trešais prieks, protams, ir par tiem cilvēkiem, kas nevis piedirš ventilātoru, labi, lai pat ar neviltotu prieku, bet dara to, ko dara.
Neesmu liels trašmetāla fans, kur nu vēl Latvijas mūzikas cienītājs, bet kilo cepumu vajag iedot šitiem puikām, kas sitas tālāk, nevis aprobežojas ar divteikumu komentāru, pie tam anonīmu.
Toties, vēlreiz paldies par viedokli, dziļa doma un lidojums.
Un viela pārdomām - par šo jāsmejas vai jābēdājas?
youtube.com/oIT_Bn42pLs
ar lomiku pa ribām, bļa 01.09.2016. 13:46
Tu to par Raču?
Ko padarīsi, ka cilvēkam nav harizmas, tikai vēlme ar visiem s*dirst attiecības sava ego dēļ...
"Ar lomiku pa ribām" ir tāds kadrs vārdā Edgars Rakovskis, kas vienmēr baigi metas komentēt visu un visur, kur vien kāds iespamojis par šo vokāli instrumentālo ansambli "relicseed".
Rakovskis 01.09.2016. 17:37
Sveiciens Arnoldiņam ;)
ar lomiku pa ribām, bļa 02.09.2016. 16:33
Domāt,ka Edgars vienmēr iekomento ar savu vārdu un uzvārdu.
Nez vai šim tagad ir laiks bakstīties pa tejieni, tūrē pa USA.
Bēdīgi un smieklīgi, te ņemas, kā boldžas bērneļi, kuram ficuks līkāks, kam garāks.
Level - whats Yours?
Par Relicseed centienu augļiem var diskutēt, bet vismaz cilvēks cenšas.
Mani māc šaubas,ka daudz naudas iztērēts,reklamējot Relicseed. Cik gadus tas velkas? Ja pēc pusgada neredz atdevi, tad ver to būdu ciet. Apbrīna vērti ir Tesa,kas izlīda uz BA, un tur ir viena alga ar piķi vai bez. Šķiet ka tūre ar Sirenia priekš Relicseed ir garākais salmiņš, jo neviens nevarēs pierādīt, ka par šo tūru Relicseed maksā.
to Aikucs 05.09.2016. 16:33
..apcerēt iespējas pierādīt, par ko Relicseed ir vai nav maksājuši. Mjā.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.