ZIŅAS

Relicseed Melnajā Piektdienā

Relicseed 13.06.2013. 14:22
13. jūnijā Latvijas metāla mūzikas apvienība Relicseed koncerttūres ietvaros uzstāsies klubā Melnā Piektdiena, savukārt parīt, 15. jūnijā grupas koncerts notiks Preiļu alternatīvās kultūras atbalsta centrā (PAKAC).

Rīgas koncerts ieplānots kopā ar jauno apvienību Legacy ID un Faithful in Misfortune piedalīšanos, kā arī grupu Pūķa gars, ar kuru kopā Relicseed prezentēja pirmo studijas albumu.

Latvijas thrash metal grupas Relicseed Rīgas koncerts ir iecerēts kā ievads grupas ilgi lolotā otrā studijas albuma prezentācijai, kas plānota 2013. gada nogalē. „Šajā ierakstā esam ieguldījuši ārkārtīgi daudz visu mums pieejamo resursu, esam guvuši neatsveramu, unikālu darba un radošo pieredzi. Paši vairs nevaram sagaidīt rezultātu, taču šis, šķiet, būs piemērots gadījums, kad lieku reizi pārliecināties par „kas ilgi nāk, tas labi nāk” atbilstību patiesībai,” komentē mūziķi. Albums tika ierakstīts ASV, Kalifornijā, studijā Tranzformer Studios sadarbībā ar skaņu inženieri Braienu Karlstromu, kas strādājis ar leģendārajiem The Offspring un Queen, bet šī gada 27. janvārī mira no sirdslēkmes, nu jau pats kļūdams par leģendu. Relicseed bija viena no pēdējām grupām, ar kuru inženieris strādāja un ierakstu nepabeidza. Albuma miksēšanu mūziķi uzņēmušies paši, savukārt ieraksts tiks pabeigts studijā Maor Appelbaum Mastering: sounds with Impact.

Grupa arī turpina savu ārzemju koncerttūri. Maija vidū Relicseed devās tūrē pa Angliju, kur uzstājās kopā ne tikai ar saviem ārvalstu kolēģiem Lord Bishop Rocks un My Restless 45, bet arī pašmāju apvienību Burned in Blizzard. Neskatoties uz kopā nobrauktajiem gandrīz 7000 km, abas grupas ir apmierinātas ar paveikto un cer sadarboties arī turpmāk. „Visas tūrē pavadītās dienas pagāja ļoti pozitīvā gaisotnē. Daudz jauna iemācījāmies no Relicseed dalībniekiem. Viņi ir iedvesmojošas personības ar lielisku humora izjūtu, pretimnākošu attieksmi un augstu atbildības sajūtu pret darbu,” komentē Burned in Blizzard pārstāvis Kārlis Kalvišs. Relicseed ģitārists Kārlis Šteinmanis papildina: „Viss noritēja labāk, nekā varējām iedomāties – bez mums tik ierastajiem starpgadījumiem ar automobili, policiju vai jebko citu, ko esam pieredzējuši līdz šim. Visi ir apmierināti un gatavi nākamajai tūrei!” Vēl maijā grupa pirmo reizi ir uzstājusies Krievijā, viesojusies Valmieras klubā Chill Inn un Liepājas Fontaine Palace.

Koncerta biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties šeit: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/322. Pirms koncerta biļetes būs pieejamas kluba Melnā piektdiena kasē par 7 latiem.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.