ZIŅAS

Relicseed jauno albumu ieraksta ASV un izziņo koncertu

Jānis Jansons 05.09.2012. 10:03
Latvijas metāla mūzikas apvienība Relicseed 2013. gadā gatavojas izdot savu otro studijas albumu, un aicina Latvijas fanus apmeklēt ilgi gaidīto koncertu „Drūmvakar, Rīga!”, kur uzstāsies kopā ar pašmāju doom metal apvienību Frailty.

Gaidāmajā koncertā Relicseed atskaņos jaunus singlus no sava otrā studijas albuma, kas divu nepilnu mēnešu laikā tika ierakstīts ASV, Kalifornijā, ierakstu studijā Tranzformer Studios sadarbībā ar skaņu inženieri Braienu Karlstromu, kas strādājis ar leģendārajiem The Offspring un Queen.

„Otrais albums no pirmā atšķirsies ne tikai ar valodu, jo otrajā diskā dziesmas ir angļu valodā, un dziesmu muzikālo koncepciju, bet arī ar skaņu, kas ir dzīvāka un mazliet atšķirīga no modernā metāla standartiem. Ieraksta process bija nesalīdzināmi izaicinošāks un no mums kā mūziķiem prasīja krietni lielāku piepūli nekā parasti – mēģinājām likt kopā šķietami nesavienojamas un krasi kontrastējošas lietas, izmēģinājām jaunas tehnikas gan instrumentu spēlē, gan vokālā ziņā. Braiens mūs motivēja un palīdzēja apgūt jaunus apvāršņus. Vienaldzīgo nebūs – par to esam pārliecināti,” pauž mūziķi.

Savukārt 5. oktobrī klubā „Melnā Piektdiena” notiks koncerts „Drūmvakar Rīga!", kas piedāvās daudzpusīgāku ieskatu vietējās metālmūzikas skatuvē ar viesmāksliniekiem gan no citiem novadiem, gan valstīm. Pasākumā uzstāsies grupa Relicseed kopā ar Frailty, latgaliešu folkmetālists Sovvaļņīks, kā arī grupas no Krievijas un Somijas – Psilocybe Larvae un Antagonist Zero. Apmeklētājus gaida koncerta noskaņai atbilstoša programma, kolorīts pasākuma noformējums, kā arī konkursi un nelieli pārsteigumi no organizētājiem.

„Citās valstīs notiek iespaidīgi šādas mūzikas festivāli, bet pie mums – tikai mēģinājumi. Esam noguruši no koncertiem, kuros dominē tikai skatuve un bārs. Gribam koncerta apmeklētājiem piedāvāt kaut ko vairāk. Vēlamies uz vienas skatuves apvienot divus šķietami pretējus smagās mūzikas novirzienus – doom un thrash metal,” pasākuma ideju izklāsta autors un galvenais organizators Haralds Strapāns.

Biļešu iepriekšpārdošana sāksies  7. septembrī portālā Bezrindas.lv. Pirmās divas nedēļas biļešu cena būs Ls 3.-, taču vēlāk Ls 5.-

Pasākuma dienā biļetes būs pieejamas tikai kluba „Melnā Piektdiena” kasē par 7 latiem.

Lasi vēl

Komentāri

marexartb 06.09.2012. 10:11
Sovvaļņīks, wtf?! Uz skatuves apvienos doom un trash metal un vienkārši trash.
Jā, vecīt! Savvaļas metāls, jup`s ar` ārā! Kur tas redzēts?!
Jānis Jansons 06.09.2012. 18:07
Sovvaļnīka pirmais albums "Suplouk" ir gana pilns visādu raudamgabalu, tāpēc, ar iederas ļoti labi.
Pēc viena maza doom festa, kurā bija trīs grupas, pēc otrās jau gribējās mēreni tualetē pa kluso pakārties, jo visas bija labas, bet tik monotonas, kā.. tikpat smuks un monolīts var būt tikai Ļeņina piemineklis no granīta.
http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/klubu_pasakumi/?concert=111427 - pērc pirmais pa lēto!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.