ZIŅAS

Reinis Jaunais noslēgs Gaišs un Tumšs koncertsēriju

Reinis Jaunais 10.10.2017. 16:40
13. oktobrī Rīgā, teātrī "3 Māsas", un 14. oktobrī Valmierā, "Tautas Harmonijas centrā", ģitārists Reinis Jaunais un grupa "Reinis Young Trio" noslēgs koncertprogrammas "Gaišs un Tumšs" sēriju.

 

Reinis Jaunais ir biežs viesis dažādās Eiropas kafejnīcās un klubos, kur regulāri sniedz koncertus dažādām auditorijām. 2016. gada laikā vien mūziķis ir paguvis sniegt 120 koncertus 12 valstīs, bet tuvākajā laikā ceļojumi plānojas vēl tālāki un garāki. Ceļojumi mūziķim kalpo par galveno iedvesmas avotu mūzikas radīšanai, un lielākā daļa viņa kompozīciju ir ceļojumu piedzīvojumu attēlojumi skaņās.

 eiņa Jaunā orģinālmūzikā ir apkopota četros albumos, no kuriem pēdējie divi ir veidoti ar savstarpēji pretēju konceptu - "Gaišs" (2016) un "Tumšs" (2017), pēdējais no tiem izdots kopā ar "Reinis Young Trio". Pretstatā Gaišajā albumā paustajam skaistu dzīves mirkļu attēlojumam mūzikā, Tumšās koncertprogrammas skanējums raksturojams kā mežonīgs un kontrastiem bagāts mūsdienu pasaules attēlojums, kas vēsta par indivīda cīņu starp laimi un rutīnu, planētai kļūstot par urbānu objektu.

Bez Reiņa, grupā Reinis Young Trio darbojas vēl divi talantīgi jaunās paaudzes mūziķi. Basģitāriste Lauma Kazaka ir pazīstama arī kā dziesminiece, multiinstrumentāliste un dzejniece. Savukārt bundzinieks Ivars Logins darbojas arī smagās mūzikas cienītāju aprindās zināmā progresīvā metāla grupā Legacy ID.

Ieeja koncertā par ziedojumiem, pret kuriem dāvana apmeklētāji saņems CD.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.