ZIŅAS

Rebel Riot un Bob Malmström bārā Republika

Rebel Riot 05.06.2019. 11:57
7. jūnijā pēc atgriešanās no Eiropas tūres klubā "Republika" uzstāsies "Rebel Riot" kopā ar somu "buržuju hardcore" grupu "Bob Malmström".

Grupa Bob Malmström dibināta 2010. gadā un savu darbību balsta kā pretreakciju pret ierasto un novazāto panku un hārdkora pārstāvju galēji kreiso "pret sistēmu" attieksmi. "Lai nebūtu jālepojas par dzīves pietāti un to, cik ļoti ienīstam sistēmu. Var tieši priecāties, cik dzīve ir skaista, ja mākam domāt 'pareizi'! Var taču palepoties, ka varam labi pelnīt un baudīt dzīves labumus. Lai 'Dom Perignon' šampanietis līst, meitenes dejo pa klēpjiem, esot pie ātru mašīnu stūrēm nevis zem to riteņiem, un lai biržu svārstības strādā mūsu labā!"Rebel Riot nupat atgriezušies no Eiropas tūres kopā ar grupu Madred. Jaunākā albums “The Good, The Bad And The Heavy” tika izdots 2016. gadā ar ierakstu kompānijas “Thunderforge Records” starpniecību un tika nominēts kā viens no gada labākajiem roka vai metāla mūzikas ierakstiem 2017. gada “Zelta Mikrofons” gada balvas ceremonijāSīkāk par pasākumu tā FB lapā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.