ZIŅAS

Rebel Riot prezentēs jaunāko albumu

Rebel Riot 01.02.2017. 12:27
Rokgrupa “Rebel Riot” aicina uz albuma "The Good, The Bad And The Heavy" prezentācijas koncertu 3. februārī klubā "Nabaklab"

Smagā roka grupa Rebel Riot pagājušā gada novembrī izdeva savu trešo studijas albumu “The Good, The Bad And The Heavy”. Jaunā materiāla skanējums ieturēts grupas iecienītajā hard 'n' heavy stilā. Līdz šim “Rebel Riot” klausītājiem ir nodevuši divus singlus: “Big Fat City” un “Lucifer”. Lai radītu plašāku priekšstatu par gaidāmo albumu, klausītājiem tiek piedāvāts trešais singls – “Lightworker”.

Stāsts albuma dziesmās vijās ap cilvēka spēju sadzīvot pasaulē, kur ik brīdi dzīve mijās ar gaišo un tumšo, labo un ļauno, tikumiem un netikumiem. Skatījums uz to, kā tas ietekmē katra izvēlētos tēlus dzīvē un kur visam pa vidu ir vieta smagajai rokmūzikai.Grupas aizsākumi meklējami 2007. gada vasaras nogalē. Grupas kontā divi albumi - “Make A Mess” un “Destructive Chaos” , kā arī enerģiski koncerti, gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Kā īpašie viesi šajos koncertos būs grupas - “Social Stain” no Somijas un grupa “Pūķa Gars” .

Lasi vēl

Komentāri

Lūdzu interviju ar Rebel Riot.
Cilvēku jūra, skaņa nekāda. Tak uz albuma prezentāciju varēja pacensties.
P.S. Neesmu no koncertā kā CD faniem.
Galvenais, ka sapucējušies, pohuj skaņa

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.