ZIŅAS

Rebel Riot aicina uz jaunā klipa prezentācijas koncertu

Rebel Riot 31.07.2020. 10:37
Pašmāju smagā roka apvienība "Rebel Riot" aicina uz rokkoncertu un mūzikas video klipa prezentāciju, kas norisināsies Rīgā 1. augustā alus derītavā "Ziemeļu Enkurs".

2020. gads ieviesis daudz jaunu korekciju arī mūzikas industrijas notikumos. Ilgāku laiku koncerti bijuši liegti, līdz ar to grupas ir varējušas pievērsties vairāk jaunas mūzikas radīšanā. Arī Rebel Riot strādā pie jauna muzikālā materiāla un sadarbībā ar Ogres Tehnikuma video operatoru studentu Haraldu Grīnvaldu ir paspējuši uzfilmēt video klipu jaunai dziesmai "Pedal To The Metal", kuru sestdien 1. augustā koncerta ietvaros prezentēs kā singlu no topošā jaunā albuma.

15. augustā Rebel Riot uzstāsies kā vieni no galvenajiem māksliniekiem lietuviešu alus darītavas "Dundulis" 10 gadu jubilejas svinībās Pabiržē, Lietuvā.
Savukārt, 21. augustā grupa ieskandinās Liepājas "Fontaine Palace" atjaunoto āra skatuvi zem nosaukuma "Rita's Margarita".

Smagās mūzikas pārstāvji skatuvi dalīs ar grupu Four Minute Man. Koncerta sākums 20:00.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.