ZIŅAS

Radīta platforma, kas saved kopā mūzikas autorus un ierakstu producentus

alternative.lv 15.11.2016. 09:40
Neskan.org piedāvā savienot mūzikas autoru ar ierakstu nozares entuziastiem un profesionāļiem.

Ikvienam neskan.org reģistrētam lietotājam ir iespēja piesaistīt savam demo vai arī albumam producentu, sadarbības mūziķus, ierakstu inženieri u.c., piedāvājot noteiktu samaksu par pakalpojumu. Platforma dod lielisku iespēju atklāt jaunus talantus, dalīties ar vēl nepublicētu mūziku, veidot personīgās pleilistes, kā arī sazināties sava starpā.

Platformas radītāji ir mūziķi,kas laika gaitā novērojuši, ka Latvijā nav tādas vietas, kur dziesmu autori varētu atrādīt savu potenciālo ideju uzmetumus, lai atrastu mūzikas entuziastus vai profesionāļus, kuri palīdzētu turpmākajā procesā ar miksēšanu, māsterēšanu, remiksēšanu, vokālu iedziedāšanu vai vienkārši saņemtu ieteikumus un atsauksmes par dziesmu. Dziesmas autoram ir iespēja savam augšupielādētajam demo pievienot budžetu, kuru viņš būtu gatavs tērēt tā pēcapstrādei, pievienot linku uz dziesmas projekta failiem, datumu, kad dziesma būtu jāpabeidz, kā arī pakalpojuma veidu kādu viņš vēlas saņemt attiecībā uz demo, kas ļauj citiem platformas lietotājiem ērti atrast sev tīkamos piedāvājumus.

Cilvēkiem, kuri nodarbojas ar mūzikas pēcapstrādi, šī varētu kļūt par lielisku vietu, lai atrastu jaunus talantus, sadarbības iespējas vai arī piedāvātu savus pakalpojumus ar/bez atlīdzības citiem lietotājiem. Lapā ir reģistrējusies tādi mūziķi kā producents Kaspars Ansons, dziesminieks Goran Gora, dīdžejs un mūzikas žurnālists Normunds Vucāns, skaņu inženieris Krišjānis Ģeidāns, kuri arī klausās un novērtē autoru ievietotos demo. Neskan.org veidotāji cer, ka jaunie vai jau pieredzējušie autori atradīs un izmantos šīs platformas iespējas, lai veicinātu Latvijas mūzikas attīstību.

Lasi vēl

Komentāri

Nigērijas Princis 16.11.2016. 15:13
Es, protams, ļoti ceru, ka viss izdosies un šis kļūs par drūmāko veiksmes stāstu, taču atsakos ticēt, ka pie mūsu skatuves izmēra tas nesīs panākumus. Ideja ir cēla un visu cieņu par ieguldījumu skatuves attīstībā, bet Draugiem.lv mūzikas sadaļa 2010. gadā, manuprāt, ir vienīgais, kas pasaules vēsturē jebkad Latvijā būs bijis kā funkcionējošs pašmāju mūzikas sociālais tīkls.
nosaukums 16.11.2016. 17:03
Patiesi neskan

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.