ZIŅAS

Radio Nemiers svinēs dzimšanas dienu

Nemiers 29.11.2019. 10:43
30. novembrī radio "Nemiers" svinēs dzimšanas dienu ar grupas "Oranžās Brīvdienas" piedalīšanos.

Jau no 21:00 viesi tiks iepazīstināti ar "Radio Nemiers" aizvadītā gada notikumiem, kā arī nākotnes plāniem. Viesus priecēs dažādi konkursi, "brīv-dziriņas" un citi pārsteigumi.

Ap plkst. 22:00 ar koncertu uz bāra Nemiers "balkonskatuves" uzstāsies grupa Oranžās Brīvdienas.Radio Nemiers klausāms www.nemiers.lv, kur atskaņo alternatīvo mūziku, rokmūziku, smago rokmūziku un metāla mūziku gan no visas pasaules, gan arī vietējo mākslinieku izpildījumā. Radio fonotēka tiek regulāri papildināta ar jaunumiem un tā skanēšanas saturs ir pielāgots diennakts stundām- dienas pirmajā pusē skan mierīgāka mūzika, kas pāriet smagākā uz dienas otro pusi. Radio "Nemiers" tiešajā translācijā atskaņo koncertus, kas norisināts rokmūzikas bārā "Nemiers".
Uz pasākumu tiek aicināti visi interesenti un kā parasti ieeja rokmūzikas bārā "Nemiers" bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.