ZIŅAS

Radio NABA svinēs 14. dzimšanas dienu

Radio NABA 29.11.2016. 10:13
LU "Radio NABA" ar krāšņu kultūras programmu svinēs savu 14. gadadienu, kas noslēgsies ar svētku koncertu klubā "Nabaklab".

Dzimšanas dienas gaidās Radio NABA aicināja radošos prātus no skolām, augstskolām un birojiem piedalīties fotokonkursā “14x14”, lai atklātu savu interpretāciju par provakatīvo un matemātisko tēmu “Pī”. 25 labāko autoru apbalvošana un ceļojošās izstādes atklāšana notiks 30. novembrī mūzikas klubā NABAKLAB plkst. 18.00.  

Dzimšanas dienas svinības aizsāks dzīvās mūzikas koncertprogramma Radio NABA ēterā otrdien, 1. decembrī. Radio klausītājiem tiks piedāvāta svētku programma kopā ar Radio NABA personībām, mūzikas instruktoriem un Latvijas mūzikas grupām. Ar muzikāliem pārsteigumiem ēterā viesosies “MMMM”, “Dzidriņas megasistēma”, “Laika suns”, “Rāva”, “ Riga Reggae”, kā arī Jēkabs Nīmanis, Alise Joste un Riharda Bražinska projekts “UD”. Visā pasaulē šo notikumu varēs redzēt arī video tiešraidē interneta vietnē naba.lv.

Klātienē ar Radio NABA personībām varēs satikties 3. decembrī, sestdienā, kad radio dzimšanas dienas svinības ieskandinās mūzikas klubu NABAKLAB. Šajā vakarā par īpašu koncertu Radio NABA viesiem, draugiem un mūzikas cienītājiem parūpēsies grupa “Dzidriņas megasistēma”, Jēkabs Nīmanis, Andris Indāns sadarbībā ar dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru, kā arī par dejām rūpēsies DJ Kozmens ar NABARĪTS un Ģirts Šolis ar videodejām. Vakara gaitā būs sastopami vairums Radio NABA mūzikas instruktoru un sabiedroto. Vakara noslēgumā tiks prezentēs un visiem apmeklētājiem nodrošināts jaunais Radio NABA kalendārs 2017. gadam.

Aicinām sekot informācijai un aktivitātēm sociālajos medijos, un klausīties Radio NABA, jo svētku laikā programmu veidotāji būs parūpējušies arī par īpašiem konkursiem un aktivitātēm. Seko līdzi: @radionaba un #NABAsvin14.

Latvijas radio 6 - Latvijas Universitātes radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī. Tā tapa ar Latvijas Universitātes un Latvijas radio atbalstu kā atsevišķs Latvijas radio kanāls. No 2015.gada februāra radio NABA var klausīties Rīgā un tās apkārtnē FM 95.8. Pasaulē to ir iespējams klausīties internetā - naba.lv/raida, Latvijas radio lapā, LSM portālā un mobilajās lietotnēs.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.