ZIŅAS

Radio „NABA” 12 gadu jubilejas svinības klubā „Nabaklab”

Nabaklab 04.12.2014. 15:45
Piektdien, 5. decembrī, Vecrīgas klubā „Nabaklab” ar vērienu noslēgsies jau nedēļu ilgās radio „NABA” 12 gadu jubilejas svinības, piedāvājot vairāku atzītu mūziķu koncertus un daudz ko citu.

Svinības sāksies plkst. 21:00; kad abās kluba zālēs par apmeklētāju labsajūtu gādās vairāki radio „Naba” dīdžeji un raidījumu vadītāji, kas to turpinās visu nakti, līdz pat pēdējam viesim.

Svētku koncertu atklās jaunā, daudzsološā grupa Hipstokrātija, kurai šis ir viens no pirmajiem koncertiem, lai arī apvienība par sevi likusi manīt jau labu laiku un iekļuvusi Latvijas neatkarīgās mūzikas apritē. Kā īpašs notikums minams dueta Čipsis un Dullais koncerts, kurā ansamblis uzstāsies paplašinātā sastāvā – kopā ar bigbendu. Šādā formātā grupa uzstājas trešoreiz, Rīgā – pirmoreiz. Čipsis un Dullais sola koncertā atskaņot arī vairākas jaunas, vēl nedzirdētas dziesmas. Pasākuma dzīvās mūzikas sadaļu noslēgs leģendārā Latvijas mūzikas apvienība Baložu pilni pagalmi.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00

Piesakies: https://www.facebook.com/events/404993439648465

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.