ZIŅAS

Psihodēliskā tautas mūzika - Lost Harbours

ULVE Agency 14.08.2012. 14:01
No 23. augusta līdz 24. augustam Latvijā koncertēs viesi no Lielbritānijas - psihedēliskās tautas mūzikas grupa Lost Harbours.

Duets Lost Harbours izveidots 2007. gadā Sautendā un sākotnēji vairākus gadus darbojies kā mākslinieciskā vadītāja un ģitārista Ričarda Tompsona vienpersoniskā mūzikas telpa, vēlāk sastāvam pievienojoties pūšamo instrumentu spēlētājai Emmai Rīdai. Tā daiļrade aprakstīta kā psihedēliskā tautas mūzika, kas sevi balsta korāļu vienbalsīgajā dziedājumā, kā arī ietver atsauces uz mūsdienu avangarda estētiku un postmodernisma kultūras mantojumu. Starp abu dalībnieku ietekmes avotiem minami tādi mākslinieki kā Stīvs Reihs, Lorens Konors un Ričards Jangs.

Līdz šim izdoti četri grupas Lost Harbours mazalbumi un 2012. gada debijas albums Hymns and Ghosts, kurš izpelnījies daudzu mūzikas apskatnieku atzinību, un kura veicināšanas nolūkos plānoti vairāki atgriešanās koncerti Baltijas valstīs, Latvijā un Igaunijā, kur tā plaši spēlējusi 2011. gada nogalē. Šajā reizē par to atklājēju uzaicināts Londonas guļamistabas ierakstu mākslinieks Derils Vorsingtons, kas plašāk gan pazīstams ar savu skatuves vārdu Kostoglotov.

Pirmais no bezmaksas koncertiem notiks 23. augustā, plkst. 21.00, bārā Chomsky Rīgā. Turpretī 24. augustā, plkst. 23.00, klausītāji tiks pulcēti koncertā kultūras centrā Melno Cepurīšu Balerija Jelgavā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.