ZIŅAS

P.O.R.N.O. & Co piedāvā sesto albumu „(P)asakas”

Alvis Lapiņš 31.10.2012. 15:20
Ar koncertu klubā Nabaklab, dalot skatuvi ar tādām apvienībām un māksliniekiem kā PK-25, Dēlis Budēlis, Ainārs Vizulis un Pirmais Kurss, P.O.R.N.O. & Co atzīmēs sava jaunā albuma izdošanu.

Grupas desmitgades eksistences laikā klausītājiem jau bez atpazīstamām kompozīcijām, kā „Ēst mazo lācīti”, „Viņu Nosita Mērkaķi”, „Unenāne”, „Draudzējies, jo briedim ir lūka”, „Siļķe” u.c., tiek piedāvāts jaunais, pēc kārtas sestais albūms – (P)asakas. Tāpat, kā jau iepriekšējos darbos tiek piedāvāts neaizmirstams, garīgs, brīnumu un pārsteigumu pilns piedzīvojums.

Te nu droši var piebilst, ka Jūsu emocionālā gamma radīs piepildījumu, apmierinātību, līdzsvaru, un atradīs ceļu citām virsotnēm. No augsto tehnoloģiju verbālās pamācības, līdz lekcijai par nākotnes transporta līdzekļiem. No uzdzīves elegantos restorānos līdz beigtam ledusskapim mežā. Par sievietēm un varoņiem, par dzīvniekiem un penāļiem!

Grupu P.O.R.N.O. & Co veido - Ronalds Prūsis (pirmā balss un tekstu autors), Alvis Lapiņš (otrā balss un mūzikas autors) un Guntis Drevinskis (Video/Foto renderētājs)

Grupa, kura savu darbību sākusi 2002.gada novembrī, klausītājus aicina uz 10 gadu jubilejas koncertu 24.11.2012 klubā NABAKLAB. Bez pašiem gaviļniekiem uzstāsies tādas zināmas apvienības un mākslinieki kā PK-25, Dēlis Budēlis, Ainārs Vizulis un Pirmais Kurss.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.