ZIŅAS

Pirmo reizi Rīgā - The Watch

Valdis Bērzvads 22.10.2013. 15:45
1. novembrī Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" ar “Genesis” albuma „Seconds Out“ dzīvo izpildījumu uzstāsies Itālijas progresīvā roka flagmaņi "The Watch”.

The Watch” Latvijā viesojas pirmo reizi. Šogad grupas muzikālās darbības fokusā ir izcilais Genesis koncertalbums „Seconds Out“ (1977). 

The Watch unikālā interpretācija, kuras centrā ir pašam Pīteram Geibrielam (Peter Gabriel) līdzīgs vokāls, piedāvā teicamu iespēju baudīt lielisko Genesis mūziku pavisam jaunā un negaidītā skanējumā – mūziku no laika, kad Fils Kolinss (Phil Collins) nesen kā bija kļuvis par leģendārās britu grupas solistu. Uzticībā aizgājušā laikmeta garam The Watch ar savu repertuāru aicina doties līdzi ceļojumā muzikālā laika mašīnā – aizver acis, ļaujies skaņām un attopies slavenajos septiņdesmitajos! 

Milānas kvintets The Watch ir ietekmējušies no pagājušā gadsimta 70. gadu klasiskā progresīvā roka, it īpaši no Genesis mūzikas, taču viņi nekādi nav uzskatāmi tikai par britu supergrupas kopētājiem, un to itālieši apliecina savā darbībā. Lai arī mūziķi joprojām tur Genesis augstā cieņā, The Watch simtprocentīgi pieder 21. gadsimtam un rada oriģinālu mūziku, kuru paši apzīmē ar vārdiem „vislabākās sastāvdaļas”. Gluži vai neticami, cik ļoti grupas vadītāja un vokālista Simones Roseti (Simone Rossetti) balss skanējums un dziedāšanas maniere atgādina P. Geibrielu. Dziedājumi apvienojumā ar mūziku, ko grupa spēlē koncertos, nogādā klausītājus pagājušā gadsimta progresīvā roka pasaulē. Lai gan The Watch sastāvs laika gaitā ir mainījies, tās līderis, dibinātājs, galvenais komponists un dziedātājs S. Rozeti uzskata, ka patlaban grupa ir vislabākajā formā. 

The Watch diskogrāfijā ietilpst septiņi albumi: „Ghost” (2001), „Vacuum” (2004), „Primitive” (2007), „The Watch” (koncertalbums, 2009), „Planet Earth” (2010), „Timeless” (2011), „Green Show” (koncertalbums, 2011). Sagaidāms, ka šā gada beigās nāks klajā jauns studijas ieraksts.

Iesildošās grupas – Holy Lamb (LV) un X-Panda (EST).

Biļetes iegādājamas „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un degvielas uzpildes stacijās „Statoil” visā Latvijā.
Biļetes cena iepriekšpārdošanā: LVL 10,00–12,00 latu; koncerta dienā: LVL 14,00.
Ieeja klubā – no pulksten 19.00, koncerta sākums – pulksten 20.00.

Lasi vēl

Komentāri

Nav rakstits, kur koncerts notiks;)
1. novembrī Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena"

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.