ZIŅAS

Pirmo reizi Latvijā uzstāsies Machine Head

Nabaklab 15.04.2015. 13:21
Ceturtdien, 10. septembrī Liepājas klubā „Fontaine Palace” savu pirmo koncertu Latvijā sniegs leģendārā smagās mūzikas apvienība Machine Head, klausītājiem piedāvājot divas ar pusi stundas ilgu uzstāšanos.

„Machine Head” pirmsākumi meklējami 1991. gadā, kad grupas dibinātājs Robs Flinns (Rob Flynn) pameta savu iepriekšējo grupu „Vio-lence” jauna skanējuma un karjeras meklējumos. „Machine Head” pirmais albums „Burn My Eyes” guva ievērojamu popularitāti Eiropā, kur nonāca mūzikas televīzijas kanāla „MTV” raidījuma „Headbanger’s Ball” aktīvā rotācijā. Lai arī grupa ir no ASV, pašu mājās tā kļuva zināma daudz vēlāk un tam par iemeslu bija tolaik lielu popularitāti gūstošais grunge mūzikas novirziens. Kopš „Machine Head” rašanās, grupa pārdevusi vairāk kā trīs miljonus ierakstu, kopumā izdodot astoņus albumus, pēdējais no kuriem iznācis 2014. gadā prominentās smagās mūzikas izdevniecības „Roadrunner Records” paspārnē. „Machine Head” muzikāli galvenokārt iedvesmojušies no Kalifornijas thrash metal grupām kā „Metallica”, „Testament”, „Exodus” un „Slayer”, taču apvienības daiļradē dzirdamas gan deviņdesmito gadu grunge un groove metal, gan septiņdesmito gadu smagās mūzikas ietekmes.

Šis būs pirmais „Machine Head” koncerts Latvijā un klausītājiem grupa piedāvās veselas divas ar pusi stundas garu uzstāšanos. Koncerts ir daļa no Eiropas koncerttūres „An Evening With Machine Head”.

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4, ieeja no plkst. 19:00.
Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, pirmo simts biļešu cena – 17 eiro, vēlāk to cena paaugstināsies.

Lasi vēl

Komentāri

Grunge tur ir 0 variants, bet 90 gadu crossover 100%

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

30.jūn
otrdiena

P.O.D.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
20.aug
ceturtdiena

HED Pe (Usa) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
18.sep
piektdiena

Čipsis un Dullais lielkoncerts "Bravo!"

Tu jau zini Kur., Tallinas iela 10-3 Riga
Biļetes: ticketshop.lv
29.sep
otrdiena

The Hatters (RU) [Little Big Family]

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv
9.okt
piektdiena

Clawfinger (Se) + support

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS