ZIŅAS

Pirmo reizi klubā Nabaklab uzstāsies grupa Linga

Nabaklab 26.01.2016. 14:45
Savas 25 gadu jubilejas koncertsērijas ietvaros piektdien, 29. janvārī, klubā „Nabaklab” uzstāsies leģendārā rokgrupa „Linga”.

Lai gan Gvido Linga jau paspējis pabūt uz „Nabaklab” skatuves, viņš vēl nekad nav klubā uzstājies ar savu grupu. Pirmo reizi tas notiks 29. janvārī, turpinot pagājušogad iesākto grupas divdesmit piecu gadu jubilejas koncertsēriju.

Grupa radusies 1988. gadā, kad to dibināja bijušais „Zig Zag” vokālists Gvido Linga un ģitārists Armands Cālītis. Pirmā „Linga” uzstāšanās notika 1989. gadā, pasākumā „Roks par neatkarību” un tolaik gandrīz visu dziesmu tekstu autors bija Gvido brālis Igors Linga.
Deviņdesmito gadu sākumā apvienība ātri kļuva par vienu no populārākajām Latvijas rokgrupām, radot tādus hītus kā „Nāc dejot”, ‘Šeit šeit” un „Signe melo”, kas iepriekš tika iekļauta arī grupas „Zig Zag” repertuārā. Jaunākais „Linga” ieraksts joprojām ir tapšanas stadijā un pirmo topošā albuma singlu „Spārni” grupa izdeva 2006. gadā.

Piektdienas koncertu papildinās jaunā, daudzsološā pašmāju rokgrupa „Bloody Heels”, kas radusies 2011. gada pavasarī un spēlē pārpārēm enerģisku, autentisku astoņdesmito gadu hard rock un glam rock ietekmētu mūziku.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums 21:00. Pirms un pēc koncerta par muzikālo atmosfēru gādās new wave un ebm dīdžejs Strobenieks.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.