ZIŅAS

Pirmo gadu notiks alternatīvās mūzikas festivāls Nezāle

Nezāle 10.03.2020. 09:28
No 7. līdz 9. augustam ābeļdārzā Uguņos netālu no jūras pirmo reizi notiks norisināsies alternatīvās mūzikas festivāls “Nezāle”.

Pasākums ar šādu nosaukumu notiek pirmo gadu, taču ar mainīgiem nosaukumiem ir pastāvējis jau 6 gadus, pulcējot cilvēkus, kam patīk mūzika un daba. Interese festivālā ar katru gadu aug, un ne jau bez iemesla paša pasākuma organizators uzsver, ka “atliek mūzikas baudītājus vienreiz ielaist savā dārzā, bet tie, maitas, nākamgad atgriežas.”

Pirmajā festivāla “Nezāles” gadā uz nelielās skatuves ābeļdārza vidū varēs redzēt tādas grupas kā Tavas Māsas Nāsis, Aptiekas Bēru Ansamblis, Pelni, Banga Band, Ārpilsētas Sakars, Pauls Raimonds, Grautinsh un vēl daudzus citus māksliniekus, kas nedēļas nogali piepildīs ar kvalitatīvu mūziku un patīkamu atmosfēru.

Biļetes uz festivālu pieejamas iepriekš pārdošanā par draudzīgu cenu līdz 4.maijam. Saite uz biļetēm šeit.

Vairāk informāciju par festivālu iespējams uzzināt Festivāla facebook lapā un sazinoties ar pasākuma organizatoriem.

Lasi vēl

Komentāri

direktors 15.03.2020. 23:25
Jā, šis patiesi ir alternatīvs pasākums, divi lāgi izlasīju rakstu - '..netālu no jūras..." stāv rakstīts, nu i ņemies un gudrojies, kur tad īsti traukties ģeldētu - uz Kurzemes liedagu, pierīgas līča krastiem vai Vidzemes jūrmalu. Malači!
Būs jārīko tiešsaistē.
facebook links uz atrašanās vietu 06.08.2020. 18:51
https://wego.here.com/directions/mix//M%C5%ABsu-D%C4%81rza-%C4%80boli,-Vandzene,-3281,-Latvia:e-eyJuYW1lIjoiTVx1MDE2YnN1IERcdTAxMDFyemEgXHUwMTAwYm9saSIsImFkZHJlc3MiOiIiLCJsYXRpdHVkZSI6NTcuMzk5NzUxMzEyMjg0LCJsb25naXR1ZGUiOjIyLjkzMTM0MjEyNDkzOSwicHJvdmlkZXJOYW1lIjoiZmFjZWJvb2siLCJwcm92aWRlcklkIjoxNDUzNDQyMTM3NDUwNjd9?map=57.39906,22.941,13,normal&fb_locale=en_US

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.