ZIŅAS

Pirmdien Rīgā koncertēs doom metāla grupa Conan

Nabaklab/Depo 14.10.2016. 15:53
Pirmdien, 17. oktobrī, Vecrīgas klubā „Depo” notiks pazīstamās doom metal grupas „Conan” koncerts. Grupa Latvijā viesosies pirmoreiz.

Apvienība radās 2006. gadā un iesākumā muzicēja kā duets. „Conan” kodolu veido tās solists, ģitārists Džons Deiviss (Jon Davis) un pirmo reizi grupa kā trio – pieaicinot tās sastāvā basģitāristu – uzstājās 2009. gadā.
Līdz šim „Conan” izdevuši trīs albumus, jaunākais no kuriem dienasgaismu ieraudzījis šogad un grupas 2014. un 2016. gada albumi „Blood Eagle” un „Revengeance” izdoti ietekmīgā smagās mūzikas leibla „Napalm Records” paspārnē.
Šis gads apvienībai bijis ražīgs, „Conan” izdevuši savu jaunāko albumu, kā arī daudz koncertējuši – tajā skaitā šīgada smagās mūzikas festivālā „Brutal Assault”.Klubs „Depo” atrodas Vaļņu ielā 32. Koncerta sākums plkst. 20:00, savukārt ieeja no plkst. 19:00. Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, pirmo biļešu cena būs īpaši izdevīga, savukārt tuvojoties koncerta dienai, to cena paaugstināsies.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.