ZIŅAS

Piesakies Wacken Metal Battle 2015 atlases ciklam

Metal 15.01.2015. 14:01
Turpinās Latvijas grupu reģistrācija Wacken Metal Battle 2015 atlases ciklam.

Latvija ir Wacken Metal Battle neatņemama sastāvdaļa kopš 2011. gada. Esam ļoti gandarīti, ka pēc gada pārtraukuma jau ceturto reizi Latvijas grupas atkal var piedalīties pasaules lielākajā metāla grupu konkursā.
Piedaloties Wacken Metal Battle, Latvijai ir arī savi panākumi. Tā 2011. gadā apvienība SACRAMENTAL pārstāvēja mūsu valsti starptautiskā konkursa finālā, kur pēc žūrijas balsojuma punktiem ieguva godpilno 3. vietu.
Mēs meklējam grupu, kura var uzvarēt reģionālajā finālā un doties ceļā uz lielāko Heavy Metal festivālu Wacken Open Air, Vācijā, lai tur vairāku tūkstošu apmeklētāju klātbūtnē konkurētu ar grupām no 30 pasaules valstīm par godu saukties par šī gada labāko konkursa grupu un vairākām vērtīgām materiālām un naudas balvām!

Grupu dalības noteikumi ir sekojoši:
Grupa izpilda metāla mūziku.
Grupai nav parakstīts kontrakts ar ierakstu kompāniju un grupa neplāno parakstīt to tuvākajā laikā.
Grupai ir gatava vismaz 30 minūšu gara skaņu programma, kura sastāv tikai no Jūsu pašu dziesmām.
Jūs neesat grupa, kas ir uzvarējusi iepriekšējos Latvijas atlases finālos.
Gadījumā, ja Jūs uzvarēsiet reģionālajā finālā, Jūs būsiet gatavi paši segt pilnīgi visus ceļa un uzturēšanas izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos konkursa starptautiskajā posmā.

Kas ir vajadzīgs, lai piedalītos konkursā?
Grupas, kuras atbilst un piekrīt visiem iepriekš minētajiem noteikumiem, var iesniegt pieteikumu dalībai konkursā. Pieteikumam jāsatur: Demo CD ar 3-4 dziesmām, grupas foto (JPG formātā), grupas logo (PNG formātā uz caurspīdīga fona), grupas info angļu valodā (.doc formātā), kontaktinformāciju, kura ietver grupas dalībnieka kontakttālruni/(-us) un e-pasta adresi.

Kur jāiesniedz pieteikums?
Pieteikumus var sūtīt uz adresi, kura uzrādīta šeit: http://www.metal-battle.com
Pieteikumu pieņemšanas termiņš: 01.02.2015

Konkursa norises kārtība:
Latvijas Wacken Metal Battle notiek vairākos posmos.
Pirmajā posmā konkursa komisija no saņemtajiem pieteikumiem atlasa dalībniekus nākamai kārtai - reģionālajam finālam.
Grupām, kas tiek iekļautas nākamajā kārtā, ir jāpiedalās atlases koncertā, kur tās vērtēs žūrija.
Par koncerta datumu/-iem un vietu informācija tiks publicēta laika gaitā.
Reģionālā fināla uzvarētājs dosies uz Vāciju piedalīties starptautiskajā finālā, kas notiks Wacken Open Air festivāla laikā 29.07-01.08.2013.
Nacionālās atlases organizatoru kontaktinformācija kā arī visa papildus informācija par konkursu ir atrodama: http://www.metal-battle.com

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.